HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Fletiomare - De meern

Naam Fletiomare
Telefoon
Straat B Middelweerdplts 1
Postcode 3454 HG
Plaats De meern
DatumTijdWedstrijd
17 sep 14:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
17 sep 14:45 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
17 sep 15:30 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
17 sep 16:15 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
17 sep 17:00 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
17 sep 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
17 sep 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
24 sep 14:00 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
24 sep 14:45 [Concept]Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
24 sep 15:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
24 sep 16:15 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
24 sep 17:00 [Concept]Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
24 sep 17:45 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19)
24 sep 18:45 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
24 sep 19:40 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
1 okt 14:15 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
1 okt 15:00 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
1 okt 15:45 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
1 okt 16:45 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
1 okt 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
1 okt 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
8 okt 17:00 [Concept]Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
8 okt 17:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
8 okt 18:35 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
8 okt 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))
15 okt 17:00 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
15 okt 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
15 okt 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
5 nov 15:15 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 16:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 16:45 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)
5 nov 17:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
5 nov 18:15 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
12 nov 15:45 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
12 nov 16:30 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
12 nov 17:15 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)
12 nov 18:00 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
12 nov 19:00 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - BZC Brandenburg Da2 (Dames)
19 nov 18:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 18:45 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
19 nov 19:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
19 nov 20:15 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
26 nov 15:30 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 16:15 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
26 nov 17:00 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)
26 nov 18:00 [Concept]Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)
26 nov 18:45 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
26 nov 19:30 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
3 dec 14:45 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 15:30 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
3 dec 16:15 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
3 dec 17:00 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
3 dec 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
3 dec 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
3 dec 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
10 dec 17:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
10 dec 17:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren)
10 dec 18:30 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve (Bond))
10 dec 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
14 jan 15:15 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 16:00 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)
14 jan 16:45 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 17:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
21 jan 14:15 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
21 jan 15:00 [Concept]Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
21 jan 15:45 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)
21 jan 16:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
21 jan 17:15 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
21 jan 18:15 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
21 jan 19:00 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
21 jan 19:55 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
28 jan 14:45 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
28 jan 15:30 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)
28 jan 16:15 [Concept]Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
28 jan 17:00 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
28 jan 17:45 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
28 jan 18:30 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
28 jan 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
4 feb 14:00 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 14:45 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)
4 feb 15:30 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - KZC KZC/VZV BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 16:15 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)
4 feb 17:00 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren)
4 feb 17:45 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
4 feb 18:30 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
4 feb 19:15 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - Mokum (SG) Da2 (Dames)
18 feb 17:45 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
18 feb 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
4 maa 16:00 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
4 maa 16:45 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
4 maa 17:30 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
4 maa 18:15 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da6 (Dames)
4 maa 19:00 [Concept]Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da4 (Dames)
4 maa 19:45 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
11 maa 15:15 [Concept]Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)
11 maa 16:00 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
11 maa 16:45 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17)
11 maa 17:30 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)
11 maa 18:15 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
11 maa 19:15 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
11 maa 20:00 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
25 maa 17:15 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
25 maa 18:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
25 maa 18:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
25 maa 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
1 apr 13:45 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 14:30 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
1 apr 15:15 [Concept]Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17)
1 apr 16:00 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)
1 apr 17:00 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
1 apr 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
1 apr 18:30 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
1 apr 19:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
15 apr 14:45 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
15 apr 15:30 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
15 apr 16:15 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Fuut CJ1 (Jongens-C <15)
15 apr 17:00 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
15 apr 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
15 apr 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
15 apr 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
22 apr 18:15 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)
22 apr 19:15 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
22 apr 20:15 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.