HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Fletiomare - De meern

Naam Fletiomare
Telefoon 030-2862300
Straat B Middelweerdplts 1
Postcode 3454 HG
Plaats De meern
DatumTijdWedstrijd
23 okt 16:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
23 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)
23 okt 17:45 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
23 okt 18:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
23 okt 19:15 Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)
30 okt 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11)
30 okt 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
30 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
30 okt 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
31 okt 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
31 okt 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 14:45 Watervlo Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
6 nov 15:30 Watervlo H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
6 nov 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
6 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
6 nov 17:45 Watervlo H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
6 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
6 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
13 nov 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)
13 nov 16:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
14 nov 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
20 nov 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
20 nov 14:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
20 nov 14:45 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
20 nov 15:30 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
20 nov 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
20 nov 17:00 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
20 nov 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
20 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
20 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
21 nov 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
21 nov 17:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
27 nov 19:45 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
28 nov 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
28 nov 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
11 dec 15:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)
11 dec 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
11 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
11 dec 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
11 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
19 dec 16:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
19 dec 17:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
15 jan 17:30 Watervlo Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
15 jan 18:15 Watervlo H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
15 jan 19:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
16 jan 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
16 jan 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
22 jan 15:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 16:15 Watervlo Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
22 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
22 jan 17:45 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)
22 jan 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
22 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
29 jan 15:45 Watervlo H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
29 jan 16:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
29 jan 17:15 Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
29 jan 18:00 Watervlo H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
29 jan 18:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
29 jan 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
30 jan 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
30 jan 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
5 feb 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
5 feb 20:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:55 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)
12 feb 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
12 feb 17:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)
13 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 maa 18:15 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
12 maa 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
12 maa 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
13 maa 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
13 maa 17:00 Watervlo H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
13 maa 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
19 maa 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 14:45 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
19 maa 15:30 Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
19 maa 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
19 maa 17:00 Watervlo H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
19 maa 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
19 maa 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
19 maa 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:05 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)
27 maa 17:30 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 18:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
2 apr 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
2 apr 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)
2 apr 17:00 Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren)
2 apr 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
2 apr 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
2 apr 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
3 apr 16:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 apr 15:15 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
9 apr 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
9 apr 16:45 Watervlo Da3 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
9 apr 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
9 apr 18:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
9 apr 19:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
23 apr 18:15 Watervlo Da2 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)
23 apr 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
23 apr 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
24 apr 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:15 Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
24 apr 18:00 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
8 mei 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 mei 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 6 - 6
9 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 14 - 2
9 okt 17:00 Watervlo H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 7
9 okt 16:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 13
9 okt 15:30 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 6
9 okt 14:45 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 25 - 1
9 okt 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
9 okt 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
3 okt 18:05 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 5
3 okt 17:20 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
3 okt 16:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 14
2 okt 20:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 9
2 okt 19:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 6 - 4
25 sep 19:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 16 - 6
25 sep 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 12 - 7
25 sep 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 20 - 2
25 sep 17:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
25 sep 16:15 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 6 - 6
25 sep 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
18 sep 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 15 - 6
18 sep 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - 19 - 11
18 sep 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 7 - 11
18 sep 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) 16 - 4
18 sep 15:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8