HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex Hoornsevaart - Alkmaar

Naam Sportcomplex Hoornsevaart
Telefoon
Straat Hertog Aalbrechtweg 4
Postcode 1823 DL
Plaats Alkmaar
DatumTijdWedstrijd
30 okt 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)
30 okt 17:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 18:10 DAW Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
30 okt 19:05 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
30 okt 20:00 DAW Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
6 nov 17:15 DAW H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)
6 nov 18:10 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
6 nov 19:00 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
6 nov 20:00 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
13 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
13 nov 17:15 DAW Da2 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)
13 nov 18:10 DAW H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
13 nov 19:05 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
13 nov 19:55 DAW H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
13 nov 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
20 nov 17:20 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)
20 nov 18:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
20 nov 19:20 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
20 nov 20:20 DAW Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
20 nov 21:15 DAW H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
27 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
27 nov 17:20 DAW H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)
27 nov 18:15 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)
27 nov 19:10 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
11 dec 17:00 DAW Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
11 dec 18:05 DAW Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
11 dec 19:05 DAW H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
11 dec 20:05 DAW H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
18 dec 17:00 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
18 dec 17:55 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
18 dec 18:45 DAW Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
18 dec 19:50 DAW H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
18 dec 21:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
15 jan 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
15 jan 17:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 18:15 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
15 jan 19:15 DAW H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
15 jan 20:15 DAW H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
15 jan 21:15 DAW H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
22 jan 17:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)
22 jan 17:55 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
22 jan 18:50 DAW Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
22 jan 20:00 DAW H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
22 jan 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
29 jan 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 18:00 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
29 jan 19:00 DAW H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
5 feb 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 18:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
5 feb 19:00 DAW H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
5 feb 20:00 DAW H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)
12 feb 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
12 feb 17:20 DAW Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
12 feb 18:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
12 feb 19:20 DAW Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
12 feb 20:30 DAW H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
19 feb 19:00 DAW H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
19 feb 20:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
12 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:55 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
12 maa 18:50 DAW H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
12 maa 19:45 DAW H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
19 maa 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 18:00 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
19 maa 19:00 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
26 maa 16:20 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:40 DAW Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
26 maa 18:30 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
26 maa 19:20 DAW Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
26 maa 20:25 DAW H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
26 maa 21:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
2 apr 17:35 DAW Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
2 apr 18:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
2 apr 19:30 DAW Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
9 apr 16:20 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 17:10 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
9 apr 18:55 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
9 apr 19:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
9 apr 20:35 DAW H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)
9 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
23 apr 16:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
23 apr 17:10 DAW Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
23 apr 17:55 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
23 apr 18:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
23 apr 19:40 DAW Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
23 apr 20:40 DAW H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
23 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))