HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Spurd-Leeghwaterbad - Purmerend

Naam Spurd-Leeghwaterbad
Telefoon 0299-418100
Straat Leeghwaterpark 1
Postcode 1445 RA
Plaats Purmerend
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
23 apr 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 1
9 apr 20:30 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
9 apr 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 2 - 4
9 apr 19:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 18 - 3
9 apr 18:15 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 7 - 3
2 apr 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 5
26 maa 20:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 3
26 maa 19:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 6
26 maa 18:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 7 - 4
19 maa 21:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 20
19 maa 20:30 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 7
19 maa 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - VZV H3 (Heren) 6 - 4
19 maa 19:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 8 - 4
19 maa 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 16 - 1
12 maa 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 13
12 maa 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 21 - 3
12 feb 19:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 6 - 3
12 feb 18:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - KZC H5 (Heren) 5 - 0
12 feb 18:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 6 - 8
5 feb 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
29 jan 21:55 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 12
29 jan 21:10 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 1
29 jan 20:25 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 10 - 7
29 jan 18:55 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 1
27 nov 20:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 17
27 nov 19:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 3 - 4
27 nov 18:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 14 - 1
27 nov 18:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - De Ham Da6 (Dames) 4 - 7
13 nov 20:45 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 15
13 nov 20:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 7 - 0
13 nov 19:15 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - VZV H4 (Heren) 16 - 2
13 nov 18:30 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 5 - 0
6 nov 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - 4 - 3
6 nov 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 4
30 okt 19:30 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 0 - 18
30 okt 18:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 9 - 2
30 okt 18:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 3
9 okt 19:45 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 20
9 okt 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
9 okt 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
2 okt 19:30 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 7
2 okt 18:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 9 - 3
2 okt 18:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 5 - 11
25 sep 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 12
25 sep 17:30 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 1
18 sep 18:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 2 - 9
18 sep 18:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 8 - 3