HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum De Zandzee - Bussum

Naam Sportcentrum De Zandzee
Telefoon
Straat Struikheiweg 14
Postcode 1406 TK
Plaats Bussum
DatumTijdWedstrijd
17 sep 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
17 sep 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)
17 sep 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
17 sep 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
17 sep 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
24 sep 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
24 sep 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
24 sep 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
24 sep 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
1 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
1 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
1 okt 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
1 okt 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17)
1 okt 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)
8 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
8 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
8 okt 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
8 okt 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
8 okt 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
15 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
15 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
15 okt 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
15 okt 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)
15 okt 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
5 nov 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
5 nov 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
12 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
12 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
12 nov 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
12 nov 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
19 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
19 nov 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
19 nov 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - BZC Brandenburg H4 (Heren)
19 nov 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
26 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
26 nov 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
26 nov 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
26 nov 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
3 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
3 dec 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
3 dec 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
10 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)
10 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
10 dec 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
10 dec 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
10 dec 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
17 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
17 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)
17 dec 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
17 dec 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
14 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
14 jan 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
14 jan 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
21 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13)
21 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
21 jan 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
21 jan 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
21 jan 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
21 jan 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
28 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)
28 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - BZC Brandenburg Da2 (Dames)
28 jan 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
4 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)
4 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT BM2 (Meisjes-B <17)
18 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
18 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)
18 feb 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
18 feb 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
18 feb 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
11 maa 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
11 maa 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
11 maa 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
11 maa 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
25 maa 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)
25 maa 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
25 maa 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
25 maa 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
1 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
1 apr 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
1 apr 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
15 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
15 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
15 apr 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
15 apr 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)
15 apr 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
15 apr 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
22 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
22 apr 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - De Fuut CJ1 (Jongens-C <15)
22 apr 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
22 apr 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
22 apr 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.