HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Planeet - Haarlem

Naam De Planeet
Telefoon 023-5121780
Straat Planetenlaan 15
Postcode 2024 EN
Plaats Haarlem
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 19:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
8 maa 18:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 16
7 maa 21:25 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 4 - 4
7 maa 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 7 - 9
7 maa 20:20 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
7 maa 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 6
7 maa 19:25 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
7 maa 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
7 maa 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 22
1 maa 18:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
1 maa 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 5 - 30
22 feb 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
22 feb 20:00 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 19 - 12
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 7 - 13
22 feb 18:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 12 - 4
16 feb 17:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 23
15 feb 19:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 7 - 17
15 feb 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
8 feb 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 8
8 feb 20:15 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 12 - 4
8 feb 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 7 - 7
8 feb 19:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 8
8 feb 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 15
8 feb 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 10
8 feb 18:15 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 19
1 feb 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (Dames (Bond)) 5 - 11
1 feb 20:50 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 13
1 feb 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 9 - 7
1 feb 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 10 - 1
1 feb 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 6 - 24
1 feb 18:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 10
1 feb 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 0
25 jan 20:50 ZV Haerlem Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 6 - 2
25 jan 20:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
25 jan 20:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
25 jan 19:30 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
25 jan 19:20 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 5 - 2
25 jan 18:45 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 7
25 jan 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 18 - 2
19 jan 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 7
18 jan 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 16 - 3
18 jan 20:50 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 6 - 10
18 jan 20:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 6
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 4 - 4
18 jan 19:20 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 10
18 jan 19:15 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 8
18 jan 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 8
18 jan 18:15 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 7
11 jan 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 6 - 8
11 jan 20:10 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
11 jan 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 1 - 9
11 jan 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
11 jan 19:15 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 8
11 jan 18:45 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) 3 - 9
11 jan 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 19 - 3
22 dec 13:45 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 11
14 dec 19:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 10
14 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
14 dec 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
8 dec 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 28
7 dec 21:40 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 4 - 16
7 dec 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 11 - 4
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
7 dec 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 13 - 7
7 dec 19:50 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 25 - 4
7 dec 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
7 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 1 - 12
30 nov 21:25 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 4
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 2
30 nov 20:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 8 - 4
30 nov 20:00 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
30 nov 19:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames) 4 - 12
30 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
30 nov 18:50 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 12
30 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 8
24 nov 18:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 23
23 nov 20:45 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 15
23 nov 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 17
23 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 13
23 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
23 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 4 - 7
23 nov 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
16 nov 21:30 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
16 nov 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 10
16 nov 20:45 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 11
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 7 - 7
16 nov 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 11 - 3
16 nov 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 3
16 nov 19:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 4 - 15
16 nov 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 14 - 7
9 nov 20:55 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 1
9 nov 20:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 7
9 nov 20:00 ZV Haerlem H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 12 - 9
9 nov 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 16
9 nov 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 8 - 2
9 nov 18:50 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 4
9 nov 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 12
2 nov 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 3 - 7
2 nov 20:45 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 5
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
2 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 5 - 9
2 nov 19:40 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
2 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 4
2 nov 18:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 15
2 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
26 okt 20:00 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 8
13 okt 18:30 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 12
12 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
12 okt 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 15
12 okt 19:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 9 - 8
12 okt 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
12 okt 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 8 - 5
12 okt 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 13
5 okt 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
5 okt 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 11 - 6
5 okt 20:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 22 - 11
5 okt 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 6 - 15
5 okt 19:20 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 6
5 okt 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
5 okt 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 13
28 sep 21:20 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
28 sep 20:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
28 sep 20:05 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 4
28 sep 19:40 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
28 sep 19:20 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 2
28 sep 18:55 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 12
28 sep 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 22 - 5
21 sep 20:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 12 - 6
21 sep 19:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 25 - 7
21 sep 18:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 13 - 8
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 7 - 8
14 sep 20:10 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 17
14 sep 19:00 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 9 - 11
14 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 28