HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Heersdiep - Den helder

Naam Het Heersdiep
Telefoon 0223 - 628244
Straat Het Nieuwland 2
Postcode 1784 EA
Plaats Den helder
DatumTijdWedstrijd
22 jan 17:30 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - KZC H3 (Heren)
22 jan 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
29 jan 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 18:15 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 19:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
5 feb 17:30 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
5 feb 18:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
12 feb 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 18:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
12 feb 19:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
12 maa 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13)
12 maa 18:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)
12 maa 19:00 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
19 maa 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 18:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
19 maa 20:35 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
26 maa 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
26 maa 18:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
26 maa 19:15 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)
2 apr 17:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
2 apr 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)
9 apr 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
23 apr 17:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
23 apr 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
23 apr 19:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 9 - 5
27 nov 18:15 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 9 - 3
27 nov 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 7
20 nov 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 6
20 nov 17:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 3 - 13
13 nov 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 19 - 3
6 nov 19:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 4 - 15
6 nov 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 8 - 8
6 nov 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 5
30 okt 19:00 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 20 - 5
30 okt 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - VZV H4 (Heren) 9 - 7
30 okt 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 13
9 okt 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 10
9 okt 17:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 11
2 okt 19:45 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 6
2 okt 19:00 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 10 - 5
2 okt 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 3 - 8
2 okt 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
25 sep 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 5
25 sep 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 5 - 6
18 sep 19:45 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 2 - 17
18 sep 19:00 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 8 - 7
18 sep 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 9 - 6
18 sep 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 14