HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Lieberg - Hilversum

Naam De Lieberg
Telefoon
Straat Jan van der Heijdenstr 170
Postcode 1221 EM
Plaats Hilversum
DatumTijdWedstrijd
3 okt 16:20 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
3 okt 16:50 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 17:30 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
3 okt 18:15 HZC de Robben H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
3 okt 19:00 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
10 okt 17:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
10 okt 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)
10 okt 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
10 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
24 okt 16:40 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
24 okt 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
24 okt 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
24 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
7 nov 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:40 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
7 nov 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 19:30 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)
7 nov 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
14 nov 18:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 18:40 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
21 nov 16:50 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
21 nov 18:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
21 nov 19:00 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
28 nov 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
28 nov 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
28 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
6 dec 18:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
12 dec 17:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 18:00 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
9 jan 16:00 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:40 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
9 jan 17:25 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
9 jan 18:10 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
9 jan 19:10 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
9 jan 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
16 jan 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
16 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
30 jan 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)
30 jan 19:45 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
6 feb 16:05 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:35 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:15 HZC de Robben H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
6 feb 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
6 feb 19:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
13 feb 17:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:30 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 18:10 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
13 feb 18:55 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
6 maa 16:45 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 17:55 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
6 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
6 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
13 maa 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
13 maa 16:30 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:10 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
13 maa 17:55 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
13 maa 18:40 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
13 maa 19:25 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
13 maa 20:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
20 maa 17:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
20 maa 18:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)
20 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
10 apr 16:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:40 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:20 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)
10 apr 18:05 HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)
10 apr 18:50 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
10 apr 19:35 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
10 apr 20:35 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
17 apr 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
17 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
24 apr 17:45 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.