HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum De Meent - Huizen

Naam Sportcentrum De Meent
Telefoon
Straat Graaf Wichman 177
Postcode 1276 KD
Plaats Huizen
DatumTijdWedstrijd
10 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
10 okt 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
10 okt 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
10 okt 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
31 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)
31 okt 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
31 okt 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
14 nov 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
14 nov 18:35 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
14 nov 19:25 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
14 nov 20:15 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)
28 nov 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
28 nov 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
28 nov 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
28 nov 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
5 dec 17:00 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
12 dec 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 19:20 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)
12 dec 20:10 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
16 jan 18:00 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:45 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
16 jan 19:35 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
16 jan 20:25 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
30 jan 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
30 jan 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
30 jan 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
13 feb 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
13 feb 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
13 feb 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
13 feb 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
13 maa 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
13 maa 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
13 maa 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
10 apr 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 18:35 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)
10 apr 20:15 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
24 apr 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
24 apr 20:10 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
24 apr 21:00 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.