HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Heerenduinen - Ijmuiden

Naam De Heerenduinen
Telefoon 0255-531888
Straat Heerenduinweg 6
Postcode 1971 JE
Plaats Ijmuiden
DatumTijdWedstrijd
29 jan 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 18:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
29 jan 19:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
30 jan 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:45 VZV H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
30 jan 17:30 VZV Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
5 feb 16:20 VZV Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
5 feb 17:05 VZV H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
5 feb 17:50 VZV Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
5 feb 18:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
5 feb 20:10 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
5 feb 21:15 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
12 feb 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 16:05 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 16:55 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
12 maa 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 16:00 VZV Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
12 maa 16:45 VZV H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
12 maa 17:30 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
12 maa 18:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 19:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
12 maa 20:40 VZV H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
26 maa 17:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
26 maa 18:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 18:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 19:30 VZV H3 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
2 apr 17:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 18:05 VZV H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
2 apr 18:50 VZV Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
2 apr 19:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
2 apr 21:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
9 apr 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 16:45 VZV Da3 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
9 apr 17:30 VZV H3 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
23 apr 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 16:05 VZV H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)
30 apr 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
14 mei 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))
14 mei 18:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
28 mei 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 18:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
28 mei 19:40 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:40 VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 4 - 24
27 nov 19:55 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 9 - 12
27 nov 18:05 VZV Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 10
27 nov 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 11 - 4
20 nov 21:20 VZV H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 6 - 1
20 nov 20:20 VZV Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 8 - 6
20 nov 18:20 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 8
20 nov 17:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
20 nov 16:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
13 nov 17:30 VZV H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
13 nov 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
13 nov 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 13
6 nov 21:05 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 8 - 16
6 nov 19:45 VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 6
6 nov 18:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
6 nov 17:50 VZV Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 9
6 nov 17:05 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 10 - 7
6 nov 16:20 VZV H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 5 - 9
30 okt 19:30 VZV H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 4 - 7
30 okt 18:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 18 - 4
30 okt 18:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 22
30 okt 17:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
9 okt 20:15 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
9 okt 18:55 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 12
9 okt 17:55 VZV Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 6 - 8
9 okt 17:10 VZV H4 (Heren) - DWT H4 (Heren) 12 - 5
9 okt 16:20 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 5 - 8
2 okt 19:30 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 8
2 okt 18:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 10
2 okt 18:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 10
2 okt 17:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 6
25 sep 19:05 VZV H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 8
25 sep 17:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 12
18 sep 17:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 13