HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Slag - Zaandam

Naam De Slag
Telefoon
Straat Koningsgeelstraat 3
Postcode 1503 NA
Plaats Zaandam
DatumTijdWedstrijd
24 okt 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 14:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
24 okt 16:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
24 okt 17:10 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 17:20 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)
24 okt 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
24 okt 18:40 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
24 okt 19:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
24 okt 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
24 okt 19:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
24 okt 20:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
31 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
31 okt 15:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
31 okt 16:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
31 okt 16:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
31 okt 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
31 okt 17:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
31 okt 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
31 okt 19:00 ZV De Zaan H10 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
31 okt 19:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
31 okt 19:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
31 okt 20:35 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
1 nov 15:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
7 nov 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
7 nov 15:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 nov 16:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
7 nov 16:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
7 nov 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
7 nov 18:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))
7 nov 19:30 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond))
7 nov 20:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
7 nov 21:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
8 nov 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
14 nov 14:45 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 15:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
14 nov 16:25 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
14 nov 17:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
14 nov 18:05 ZV De Zaan H9 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
14 nov 18:55 ZV De Zaan Da6 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
14 nov 20:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
14 nov 21:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
15 nov 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
21 nov 16:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
21 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
21 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 nov 18:10 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H3 (Heren)
21 nov 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
21 nov 19:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
21 nov 19:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
21 nov 20:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
22 nov 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))
28 nov 14:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
28 nov 14:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
28 nov 15:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
28 nov 16:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
28 nov 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)
28 nov 17:50 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
28 nov 18:05 ZV De Zaan H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
28 nov 18:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
28 nov 19:10 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
29 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 nov 16:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
5 dec 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
5 dec 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
5 dec 16:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
5 dec 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
5 dec 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
5 dec 18:10 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)
5 dec 19:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
5 dec 19:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
6 dec 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
12 dec 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
12 dec 15:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren)
12 dec 16:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)
12 dec 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)
12 dec 17:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)
12 dec 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
12 dec 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
12 dec 18:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 dec 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
13 dec 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 dec 16:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
19 dec 17:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
1 jan 00:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
1 jan 00:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
1 jan 00:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
1 jan 00:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
1 jan 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
9 jan 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
9 jan 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
9 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
9 jan 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
9 jan 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
9 jan 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
10 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
16 jan 14:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 14:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
16 jan 15:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
16 jan 16:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 jan 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
16 jan 18:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)
16 jan 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
16 jan 20:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
17 jan 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
23 jan 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
23 jan 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)
23 jan 15:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
23 jan 16:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
23 jan 17:20 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
23 jan 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
23 jan 19:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
23 jan 19:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - DWT H4 (Heren)
24 jan 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
30 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
30 jan 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
30 jan 17:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 18:10 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
30 jan 19:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
31 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
31 jan 16:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
6 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:20 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
6 feb 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
6 feb 19:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
7 feb 12:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))
7 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 feb 15:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
7 feb 16:05 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
7 feb 16:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
13 feb 14:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
13 feb 14:50 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
13 feb 15:40 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H4 (Heren)
13 feb 16:25 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren)
13 feb 17:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
13 feb 18:05 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
27 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
27 feb 16:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
27 feb 18:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
27 feb 19:10 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 14:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)
6 maa 15:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
6 maa 16:25 ZV De Zaan H5 (Heren) - KZC H2 (Heren)
6 maa 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
6 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
6 maa 17:35 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
6 maa 18:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
7 maa 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
13 maa 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
13 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)
13 maa 18:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
13 maa 18:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
13 maa 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
13 maa 19:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
13 maa 20:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
13 maa 21:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
14 maa 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 17:05 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
14 maa 17:50 ZV De Zaan H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
20 maa 14:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
20 maa 15:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 16:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
20 maa 16:50 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
20 maa 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - KZC H5 (Heren)
20 maa 18:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H3 (Heren)
21 maa 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
27 maa 15:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 maa 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
3 apr 15:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
3 apr 16:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 15:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
10 apr 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
10 apr 16:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
10 apr 17:20 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:55 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
10 apr 19:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
17 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
17 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 16:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
17 apr 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
17 apr 17:55 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
17 apr 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
17 apr 19:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
24 apr 14:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
24 apr 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)
24 apr 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
24 apr 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
24 apr 16:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
24 apr 17:20 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 18:10 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
24 apr 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
24 apr 20:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
1 mei 16:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
22 mei 15:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 6 - 10
10 okt 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Ham Da6 (Dames) 12 - 4
10 okt 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 6 - 9
10 okt 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 10 - 5
10 okt 16:25 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 24
10 okt 15:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) 5 - 2
10 okt 14:45 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
10 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 30 - 0
4 okt 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 5
3 okt 19:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 24 - 3
3 okt 19:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 17 - 10
3 okt 19:00 ZV De Zaan H10 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 7 - 5
3 okt 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - VZV H4 (Heren) 14 - 7
3 okt 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 10 - 5
3 okt 16:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 21
3 okt 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) 29 - 0
3 okt 15:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 12
3 okt 14:50 ZV De Zaan H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 7 - 6
3 okt 14:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 13 - 0