HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Slag - Zaandam

Naam De Slag
Telefoon
Straat Koningsgeelstraat 3
Postcode 1503 NA
Plaats Zaandam
DatumTijdWedstrijd
10 sep 13:30 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
10 sep 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
10 sep 15:00 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)
17 sep 13:30 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Triton DG1 (Gemengd-D <13)
17 sep 14:15 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
17 sep 15:00 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
17 sep 16:00 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
17 sep 16:30 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
17 sep 17:05 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
17 sep 17:15 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - Oceanus H3 (Heren)
24 sep 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
24 sep 14:25 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
24 sep 15:45 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))
24 sep 16:55 [Concept]De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17)
24 sep 17:40 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
24 sep 18:25 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
24 sep 19:15 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
24 sep 20:00 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren)
1 okt 13:30 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))
1 okt 14:30 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
1 okt 15:35 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
1 okt 16:20 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
1 okt 17:10 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
1 okt 18:00 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
1 okt 18:45 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
1 okt 19:30 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)
2 okt 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 okt 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
8 okt 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
8 okt 14:15 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - SVH Da1 (Dames (Bond))
8 okt 15:15 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 okt 16:20 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
8 okt 17:25 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
8 okt 18:10 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
8 okt 19:00 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
8 okt 19:45 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
8 okt 20:30 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
9 okt 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 okt 14:00 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
15 okt 14:45 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
15 okt 15:35 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
15 okt 17:00 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))
15 okt 18:35 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 okt 16:00 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
22 okt 17:30 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
29 okt 15:15 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
29 okt 17:40 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))
5 nov 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 15:00 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
5 nov 15:50 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - DWT H4 (Heren)
5 nov 16:35 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
5 nov 17:30 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
5 nov 18:50 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))
5 nov 20:10 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))
6 nov 17:30 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
12 nov 13:30 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
12 nov 14:15 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
12 nov 15:00 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)
12 nov 16:00 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
12 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
12 nov 17:10 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
12 nov 17:15 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
12 nov 18:00 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
12 nov 18:30 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
12 nov 18:45 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
13 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 nov 16:00 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 16:45 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))
19 nov 17:15 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 17:55 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
19 nov 19:00 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
19 nov 20:05 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
19 nov 20:50 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
20 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
26 nov 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 14:15 [Concept]De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 15:00 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - BZC Brandenburg Da2 (Dames)
26 nov 15:50 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)
26 nov 16:35 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
26 nov 17:20 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)
27 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
27 nov 15:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG H1 (Heren (Bond))
3 dec 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
3 dec 15:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 15:45 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
3 dec 16:50 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
3 dec 18:10 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 12:30 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 dec 13:50 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
10 dec 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
10 dec 14:15 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
10 dec 15:20 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
10 dec 16:20 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
10 dec 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
10 dec 17:15 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
10 dec 17:25 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19)
10 dec 18:30 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
10 dec 19:15 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - DAW H3 (Heren)
17 dec 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
17 dec 14:15 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
17 dec 15:00 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
17 dec 16:20 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
17 dec 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
17 dec 17:15 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
17 dec 17:40 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
17 dec 18:00 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
17 dec 18:45 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
17 dec 18:45 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - VZV H4 (Heren)
14 jan 13:30 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
14 jan 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 15:10 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
14 jan 15:55 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 jan 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
14 jan 17:00 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))
14 jan 17:15 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
14 jan 18:05 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H4 (Heren)
14 jan 18:50 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
21 jan 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
21 jan 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
21 jan 14:15 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
21 jan 15:00 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 jan 16:05 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
21 jan 17:25 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 jan 18:30 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - DAW Da1 (Dames (Bond))
21 jan 19:50 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
21 jan 20:40 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - Mokum (SG) H5 (Heren)
22 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
28 jan 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)
28 jan 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
28 jan 15:00 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Otters Het Gooi H4 (Heren)
28 jan 15:45 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - Mokum (SG) H6 (Heren)
28 jan 16:30 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
28 jan 17:30 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
28 jan 18:50 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
28 jan 20:10 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 17:30 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 feb 13:30 [Concept]De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
4 feb 14:15 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
4 feb 15:00 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - Mokum (SG) H8 (Heren)
4 feb 15:50 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
4 feb 16:35 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
4 feb 17:20 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
4 feb 18:05 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
4 feb 19:05 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
11 feb 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
11 feb 14:15 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
12 feb 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
18 feb 16:00 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
18 feb 17:20 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - GZC DONK H1 (Heren (Bond))
18 feb 18:40 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
18 feb 20:00 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
4 maa 15:30 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H3 (Heren)
4 maa 16:30 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
4 maa 17:50 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
11 maa 13:30 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 maa 14:40 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
11 maa 15:40 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))
11 maa 16:30 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
11 maa 16:35 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
11 maa 17:15 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
11 maa 17:55 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
11 maa 18:00 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
11 maa 18:45 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
11 maa 19:15 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 maa 20:20 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
11 maa 21:05 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
12 maa 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 maa 16:15 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 17:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 17:45 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
18 maa 18:30 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
18 maa 19:30 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
19 maa 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
25 maa 13:30 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 15:05 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
25 maa 15:50 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - DAW H5 (Heren)
25 maa 16:35 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
25 maa 17:45 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
25 maa 19:05 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 17:30 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
1 apr 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
1 apr 14:15 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
1 apr 15:15 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
1 apr 16:20 [Concept]ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 apr 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
1 apr 17:15 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)
1 apr 17:25 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
1 apr 18:00 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
1 apr 18:30 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)
1 apr 18:45 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
1 apr 19:30 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
2 apr 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
2 apr 15:30 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 apr 16:00 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
15 apr 13:30 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
15 apr 14:15 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
15 apr 15:05 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
15 apr 15:50 [Concept]ZV De Zaan H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
15 apr 16:40 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
15 apr 17:25 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
15 apr 18:30 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))
15 apr 19:50 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))
22 apr 13:30 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 14:15 [Concept]De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
22 apr 15:00 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
22 apr 15:45 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
22 apr 16:35 [Concept]ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
22 apr 17:20 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
22 apr 18:10 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 apr 15:10 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
30 apr 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.