HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Slag - Zaandam

Naam De Slag
Telefoon
Straat Koningsgeelstraat 3
Postcode 1503 NA
Plaats Zaandam
DatumTijdWedstrijd
14 dec 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
14 dec 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
14 dec 16:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
14 dec 17:20 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
14 dec 18:05 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
14 dec 18:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H5 (Heren)
14 dec 19:35 ZV De Zaan H8 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
14 dec 20:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
15 dec 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 dec 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 dec 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
21 dec 16:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
21 dec 17:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H4 (Heren Reserve)
11 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11)
11 jan 14:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
11 jan 15:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
11 jan 16:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 17:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)
11 jan 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
11 jan 18:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
11 jan 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
11 jan 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
11 jan 19:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
11 jan 20:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
11 jan 20:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
18 jan 14:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
18 jan 14:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 15:55 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
18 jan 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
18 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
18 jan 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
18 jan 18:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
18 jan 18:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
18 jan 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
18 jan 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
25 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
25 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 14:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)
25 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
25 jan 16:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
25 jan 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:05 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
25 jan 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 18:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 feb 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
1 feb 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren)
1 feb 16:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
1 feb 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
1 feb 17:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
1 feb 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
1 feb 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
1 feb 19:05 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
1 feb 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
1 feb 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
1 feb 20:25 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 21:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - KZC H2 (Heren)
2 feb 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 feb 16:20 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 feb 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 14:45 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)
8 feb 17:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
8 feb 17:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
8 feb 18:35 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
9 feb 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
15 feb 19:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
29 feb 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
29 feb 16:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
29 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
29 feb 19:20 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
29 feb 20:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
1 maa 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)
7 maa 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
7 maa 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
7 maa 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
7 maa 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)
7 maa 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H4 (Heren)
7 maa 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
7 maa 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
7 maa 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
7 maa 19:15 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
14 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
14 maa 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 maa 15:50 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
14 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 16:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
14 maa 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
14 maa 17:55 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
14 maa 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)
14 maa 18:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
14 maa 19:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
14 maa 19:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
14 maa 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
14 maa 21:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
15 maa 13:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 maa 14:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 maa 16:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - DAW H4 (Heren)
15 maa 16:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
21 maa 16:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
21 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
21 maa 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
21 maa 18:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
21 maa 18:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
21 maa 18:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
21 maa 19:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
28 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
28 maa 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)
28 maa 14:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
28 maa 15:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
28 maa 16:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
28 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 16:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H3 (Heren)
28 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 17:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
28 maa 18:15 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
29 maa 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 maa 16:20 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
4 apr 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)
4 apr 14:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - DAW H3 (Heren)
4 apr 15:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
4 apr 16:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
4 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
4 apr 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 18:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
4 apr 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 19:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
18 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
18 apr 14:50 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)
18 apr 15:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
18 apr 16:25 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)
18 apr 17:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
18 apr 17:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
18 apr 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
18 apr 18:40 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
18 apr 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
18 apr 20:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
19 apr 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
26 apr 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 mei 14:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 mei 15:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)
9 mei 16:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 28 - 7
7 dec 21:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 1
7 dec 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
7 dec 20:55 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 3 - 13
7 dec 20:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 11 - 2
7 dec 19:55 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
7 dec 19:25 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 13 - 5
7 dec 18:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZV H3 (Heren) 11 - 7
7 dec 18:35 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 21 - 7
7 dec 17:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
7 dec 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
7 dec 17:15 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 7 - 11
7 dec 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
7 dec 16:15 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
1 dec 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 15
30 nov 20:35 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 12 - 8
30 nov 19:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
30 nov 18:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 2 - 5
30 nov 18:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 3 - 2
30 nov 18:05 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
30 nov 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 13
30 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 32 - 3
30 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
30 nov 16:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 17 - 6
30 nov 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 7 - 7
30 nov 14:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 8 - 4
23 nov 21:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 19 - 4
23 nov 20:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 5 - 10
23 nov 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
23 nov 19:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 10 - 5
23 nov 19:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
23 nov 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 3 - 4
23 nov 18:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 9 - 6
23 nov 18:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 19 - 3
23 nov 18:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Triton H1 (Heren) 10 - 4
23 nov 17:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 4
23 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 5
17 nov 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 14
17 nov 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 9
16 nov 19:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
16 nov 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 4
16 nov 18:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 17
16 nov 18:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 9 - 6
16 nov 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 8 - 12
16 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 4
16 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 3
16 nov 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 15
16 nov 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 3
16 nov 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 1
16 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 13
9 nov 19:35 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
9 nov 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
9 nov 18:25 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
9 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 13
9 nov 17:20 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 9
9 nov 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
9 nov 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
9 nov 16:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 14 - 5
9 nov 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 12 - 4
9 nov 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 10
9 nov 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 0 - 21
3 nov 18:35 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 11
3 nov 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 15
2 nov 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 20 - 9
2 nov 20:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 14 - 11
2 nov 19:55 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
2 nov 19:35 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 0 - 5
2 nov 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 13
2 nov 18:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
2 nov 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 8 - 2
2 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 32 - 5
2 nov 17:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 6 - 5
2 nov 16:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 2
2 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
2 nov 16:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 2
2 nov 15:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
2 nov 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 6 - 9
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
19 okt 20:10 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 19 - 6
19 okt 18:50 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
19 okt 17:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
19 okt 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
13 okt 17:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 17 - 7
12 okt 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 12 - 3
12 okt 18:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 12 - 7
12 okt 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 3 - 12
12 okt 17:20 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 9 - 11
12 okt 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 4
12 okt 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 0
12 okt 16:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 2
12 okt 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 10
12 okt 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 12
12 okt 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 9 - 9
5 okt 18:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 8
5 okt 18:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 6
5 okt 17:55 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 12 - 3
5 okt 17:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 26 - 6
5 okt 17:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 1 - 11
5 okt 17:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 14 - 6
5 okt 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
5 okt 16:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 3 - 7
5 okt 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 12 - 7
5 okt 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 10 - 5
29 sep 18:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 17
29 sep 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 11
29 sep 09:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 8
28 sep 20:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 8 - 8
28 sep 20:05 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 19:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 5
28 sep 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 7 - 10
28 sep 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 7 - 9
28 sep 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 6 - 1
28 sep 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 4 - 4
28 sep 16:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
28 sep 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
28 sep 15:50 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 10
28 sep 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 21 - 10
21 sep 17:45 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 26 - 5
21 sep 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 4
21 sep 17:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
21 sep 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 16 - 2
21 sep 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 16 - 3
21 sep 15:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 1 - 11
21 sep 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 10
21 sep 14:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren) 8 - 2
14 sep 16:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 10