HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Blokweer - Alblasserdam

Naam Sportcentrum Blokweer
Telefoon 078-6914952
Straat Sportlaan 3
Postcode 2951 HL
Plaats Alblasserdam
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:15 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)
30 okt 18:05 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
30 okt 19:05 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
6 nov 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)
6 nov 16:50 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
6 nov 17:40 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
6 nov 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
13 nov 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)
13 nov 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
13 nov 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
13 nov 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
13 nov 19:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
20 nov 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17)
20 nov 16:45 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
27 nov 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
27 nov 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
27 nov 17:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
4 dec 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
11 dec 15:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
11 dec 15:45 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
11 dec 16:35 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
18 dec 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)
18 dec 16:45 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
18 dec 17:35 Wiekslag H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
18 dec 18:25 Wiekslag H5 (Heren) - OZV H3 (Heren)
15 jan 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
15 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
15 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
15 jan 17:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
15 jan 18:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))
15 jan 19:40 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
22 jan 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
22 jan 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
22 jan 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
22 jan 18:15 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
29 jan 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17)
29 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
29 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
29 jan 17:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 18:40 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
5 feb 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)
5 feb 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
5 feb 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
5 feb 18:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
5 feb 19:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
12 feb 16:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)
12 feb 16:45 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)
12 feb 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
12 feb 18:15 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
12 feb 19:15 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
12 maa 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
12 maa 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
12 maa 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
19 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
19 maa 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
19 maa 17:45 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
26 maa 15:30 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)
26 maa 16:15 Wiekslag H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
26 maa 17:15 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
26 maa 19:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 20:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
2 apr 15:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)
2 apr 15:45 Wiekslag H4 (Heren) - NieMo Barracuda H4 (Heren)
2 apr 16:30 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)
9 apr 15:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)
9 apr 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
9 apr 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
9 apr 17:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))
9 apr 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
9 apr 20:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 15:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)
23 apr 15:45 Wiekslag H4 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
23 apr 16:35 Wiekslag H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
30 apr 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))
14 mei 18:55 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
14 mei 19:50 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
28 mei 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 18:55 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))