HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Blokweer - Alblasserdam

Naam Sportcentrum Blokweer
Telefoon 078-6914952
Straat Sportlaan 3
Postcode 2951 HL
Plaats Alblasserdam
DatumTijdWedstrijd
3 okt 16:00 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)
3 okt 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)
3 okt 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
3 okt 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
3 okt 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
3 okt 19:45 Wiekslag H5 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
3 okt 20:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
10 okt 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
10 okt 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
10 okt 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
10 okt 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 19:25 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
10 okt 20:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
24 okt 13:15 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 14:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
24 okt 14:45 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
24 okt 15:30 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)
24 okt 16:15 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
24 okt 17:00 Wiekslag H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
24 okt 17:45 Wiekslag H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
24 okt 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
31 okt 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)
31 okt 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
31 okt 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)
31 okt 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 19:25 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
31 okt 20:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
7 nov 16:00 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)
7 nov 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
7 nov 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
7 nov 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 19:45 Wiekslag H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
7 nov 20:30 Wiekslag H5 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
7 nov 21:15 Wiekslag H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
14 nov 15:15 Wiekslag Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)
14 nov 16:00 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
14 nov 16:50 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
14 nov 17:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
14 nov 18:50 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
21 nov 13:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
21 nov 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
21 nov 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
21 nov 15:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZPV Barracuda H5 (Heren)
21 nov 16:15 Wiekslag H6 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
28 nov 15:00 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
28 nov 15:45 Wiekslag Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
28 nov 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
28 nov 17:20 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
28 nov 18:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 19:10 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
28 nov 20:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
12 dec 12:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
12 dec 13:15 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)
12 dec 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)
12 dec 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
12 dec 15:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
12 dec 16:15 Wiekslag H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
12 dec 17:00 Wiekslag H5 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
12 dec 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 18:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))
12 dec 19:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
19 dec 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
9 jan 15:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:00 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
9 jan 17:50 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
16 jan 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
16 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
16 jan 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
16 jan 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 19:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
16 jan 20:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
23 jan 14:45 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:15 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
23 jan 17:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)
23 jan 17:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
23 jan 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
30 jan 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
30 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
30 jan 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
30 jan 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 19:25 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
30 jan 20:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:00 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)
6 feb 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
6 feb 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 19:45 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
6 feb 20:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
6 feb 21:15 Wiekslag H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
13 feb 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
13 feb 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
13 feb 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
27 feb 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 18:55 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
27 feb 20:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
6 maa 16:00 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)
6 maa 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)
6 maa 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)
6 maa 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 19:45 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
6 maa 20:30 Wiekslag H6 (Heren) - BZC H5 (Heren)
6 maa 21:15 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)
13 maa 15:00 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
13 maa 15:45 Wiekslag Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)
13 maa 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
13 maa 17:20 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
13 maa 18:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 19:10 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
20 maa 13:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
20 maa 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)
20 maa 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 15:30 Wiekslag H6 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)
20 maa 16:15 Wiekslag H5 (Heren) - SVH H6 (Heren)
20 maa 17:00 Wiekslag H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
20 maa 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 16:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 16:45 Wiekslag Da3 (Dames) - ZPV Barracuda Da2 (Dames)
27 maa 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
27 maa 18:20 Wiekslag H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
10 apr 15:50 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:35 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
10 apr 17:20 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)
10 apr 18:05 Wiekslag H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
10 apr 18:50 Wiekslag H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)
10 apr 19:35 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
10 apr 20:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
10 apr 21:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
17 apr 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)
17 apr 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
17 apr 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
24 apr 16:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
24 apr 17:15 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
24 apr 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
8 mei 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.