HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie AquaRijn - Alphen aan den rijn

Naam AquaRijn
Telefoon 0172-432897
Straat Cantharel 6
Postcode 2403 RA
Plaats Alphen aan den rijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 18:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
7 maa 17:45 AZC H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 5 - 12
7 maa 17:00 AZC H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 9 - 5
7 maa 16:15 AZC Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 2 - 5
7 maa 15:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 3
7 maa 14:45 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 1 - 9
7 maa 14:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 1
1 maa 17:15 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 19
22 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 7 - 14
15 feb 20:05 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
15 feb 19:20 AZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 7 - 6
15 feb 18:35 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 9
15 feb 17:50 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 4
15 feb 17:05 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) 12 - 5
15 feb 16:20 AZC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 6 - 7
15 feb 15:35 AZC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 19 - 5
15 feb 14:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 5
15 feb 14:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 6
8 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 7 - 14
8 feb 18:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 12
8 feb 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
8 feb 16:00 AZC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 11 - 6
1 feb 19:20 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 17
1 feb 18:35 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 7
1 feb 17:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 4
1 feb 16:55 AZC H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 5 - 11
1 feb 16:10 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) 7 - 8
1 feb 15:25 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
1 feb 14:40 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
1 feb 14:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 6
26 jan 18:15 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 12
26 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 12
26 jan 14:00 AZC MINI (Mini polo) - AZC MINI (Mini polo) 0 - 0
25 jan 19:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 21
25 jan 17:00 AZC H7 (Heren) - AZL H2 (Heren) 8 - 3
25 jan 16:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 9 - 7
25 jan 15:30 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) 11 - 3
18 jan 18:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 8 - 4
18 jan 17:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 5
18 jan 16:30 AZC H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 10 - 9
18 jan 15:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 9
12 jan 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 4
12 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 32
11 jan 18:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 7
11 jan 17:45 AZC Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 4 - 7
11 jan 17:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 7 - 3
11 jan 16:15 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 15
11 jan 15:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
14 dec 20:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
14 dec 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
14 dec 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
14 dec 17:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 10 - 9
14 dec 16:35 AZC H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 5
14 dec 15:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 10
8 dec 17:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 13
8 dec 16:20 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 11
8 dec 15:30 AZC H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 16 - 6
1 dec 19:00 AZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 9 - 2
1 dec 18:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 3
1 dec 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 9
30 nov 20:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
30 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
30 nov 17:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 15
30 nov 17:10 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 10 - 7
30 nov 16:25 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
24 nov 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
23 nov 18:45 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 5 - 3
23 nov 18:00 AZC H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 11 - 8
23 nov 17:15 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
23 nov 16:30 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) 14 - 5
23 nov 15:45 AZC H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 6 - 15
23 nov 14:50 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
17 nov 19:00 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 3 - 12
17 nov 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 16 - 2
16 nov 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
16 nov 18:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
16 nov 17:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
16 nov 16:40 AZC H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 5
16 nov 15:55 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 6 - 7
16 nov 15:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
9 nov 20:50 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 24
9 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
9 nov 18:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
9 nov 17:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
9 nov 16:30 AZC H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 11 - 6
9 nov 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 7
3 nov 20:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 12
3 nov 19:05 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 21 - 9
3 nov 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 36
2 nov 18:25 AZC H7 (Heren) - DES H1 (Heren) 11 - 7
2 nov 17:40 AZC Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 6 - 9
2 nov 17:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
2 nov 16:15 AZC H6 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 11
2 nov 15:20 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 16
26 okt 19:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
26 okt 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
26 okt 16:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 18
26 okt 15:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
19 okt 17:40 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 8 - 4
19 okt 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
12 okt 18:00 AZC H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 11 - 10
12 okt 17:15 AZC H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 7 - 6
12 okt 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 19 - 4
12 okt 15:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 6 - 7
6 okt 19:45 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 28
6 okt 18:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 9
5 okt 21:15 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
5 okt 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
5 okt 18:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 7
5 okt 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 18 - 2
5 okt 17:00 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 4 - 10
5 okt 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 10
5 okt 15:30 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 18
28 sep 19:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
28 sep 18:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 8
28 sep 17:50 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 6
28 sep 17:05 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 10
28 sep 16:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 15 - 2
28 sep 15:35 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 7 - 4
21 sep 17:25 AZC H6 (Heren) - BZC H2 (Heren) 5 - 3
21 sep 16:30 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 13
21 sep 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) 10 - 5