HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Kuil - Bodegraven

Naam De Kuil
Telefoon
Straat Sportlaan A 1A
Postcode 2411 XD
Plaats Bodegraven
DatumTijdWedstrijd
23 nov 13:30 BZ&PC MINI (Mini polo) - BZ&PC MINI (Mini polo)
23 nov 17:45 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
23 nov 18:40 BZ&PC H7 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
23 nov 19:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:50 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
30 nov 15:35 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)
30 nov 16:20 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
30 nov 17:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
30 nov 18:00 BZ&PC H4 (Heren) - AZC H5 (Heren)
30 nov 18:45 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)
30 nov 19:30 BZ&PC H6 (Heren) - DES H1 (Heren)
7 dec 14:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)
7 dec 15:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
7 dec 16:05 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
7 dec 16:50 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)
7 dec 17:35 BZ&PC H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
7 dec 18:20 BZ&PC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
7 dec 19:05 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 dec 20:25 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)
14 dec 13:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)
14 dec 14:15 BZ&PC H8 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)
14 dec 15:00 BZ&PC H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
14 dec 15:45 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
14 dec 16:30 BZ&PC Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
14 dec 17:20 BZ&PC Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
14 dec 18:05 BZ&PC Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
14 dec 18:50 BZ&PC Da5 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)
14 dec 19:35 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 20:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
11 jan 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 19:40 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
11 jan 20:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
18 jan 13:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
18 jan 14:15 BZ&PC H8 (Heren) - DWF H2 (Heren)
18 jan 15:00 BZ&PC H6 (Heren) - AZL H2 (Heren)
18 jan 15:45 BZ&PC Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
18 jan 16:30 BZ&PC Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
18 jan 17:15 BZ&PC Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
18 jan 18:05 BZ&PC H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
18 jan 18:50 BZ&PC H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
18 jan 19:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
25 jan 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:25 BZ&PC Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)
25 jan 16:10 BZ&PC Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
25 jan 16:55 BZ&PC Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
25 jan 17:40 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
25 jan 18:25 BZ&PC H8 (Heren) - BZC H5 (Heren)
25 jan 19:10 BZ&PC Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
25 jan 20:00 BZ&PC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
25 jan 20:45 BZ&PC H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
1 feb 18:00 BZ&PC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
1 feb 18:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
8 feb 13:30 BZ&PC H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
8 feb 14:15 BZ&PC H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
8 feb 15:00 BZ&PC Da5 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)
8 feb 15:45 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
8 feb 16:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
8 feb 17:15 BZ&PC Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
8 feb 18:05 BZ&PC H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)
8 feb 18:50 BZ&PC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
8 feb 19:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)
8 feb 20:40 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 18:10 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 18:55 BZ&PC H7 (Heren) - AZL H3 (Heren)
15 feb 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
15 feb 21:00 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
22 feb 20:40 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)
7 maa 14:30 BZ&PC Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
7 maa 15:20 BZ&PC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
7 maa 16:10 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
7 maa 17:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
7 maa 17:50 BZ&PC H7 (Heren) - OZV H3 (Heren)
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 maa 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
7 maa 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 14:45 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:30 BZ&PC Da5 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
14 maa 16:15 BZ&PC Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
14 maa 17:00 BZ&PC H8 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
14 maa 17:45 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
14 maa 18:30 BZ&PC H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)
14 maa 19:15 BZ&PC H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
14 maa 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)
21 maa 16:15 BZ&PC H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
21 maa 17:00 BZ&PC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
21 maa 17:45 BZ&PC Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
21 maa 18:30 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
21 maa 19:15 BZ&PC H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
21 maa 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - VZV Da1 (Dames (Bond))
4 apr 13:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
4 apr 14:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
4 apr 15:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 16:00 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 16:45 BZ&PC H8 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
4 apr 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 18:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Livo Da1 (Dames (Bond))
4 apr 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 15:00 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
18 apr 15:45 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)
18 apr 16:30 BZ&PC H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)
18 apr 17:15 BZ&PC Da5 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
18 apr 18:00 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
18 apr 18:55 BZ&PC H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
18 apr 19:40 BZ&PC H5 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
18 apr 20:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
9 mei 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 8
16 nov 19:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
16 nov 18:20 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
16 nov 17:35 BZ&PC Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 3 - 13
16 nov 16:50 BZ&PC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 11 - 2
16 nov 16:00 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 3 - 5
16 nov 15:15 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 8
9 nov 20:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 10 - 13
9 nov 19:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 12 - 7
9 nov 18:55 BZ&PC H6 (Heren) - AZC H7 (Heren) 14 - 8
9 nov 18:10 BZ&PC Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 16 - 3
9 nov 17:25 BZ&PC Da5 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames) 10 - 3
9 nov 16:40 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 10
9 nov 16:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 1
2 nov 20:10 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 5
2 nov 18:10 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:15 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 12
2 nov 16:30 BZ&PC H7 (Heren) - NZ&PC H3 (Heren) 13 - 3
2 nov 15:45 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 10
2 nov 15:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
2 nov 14:15 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 5
26 okt 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
26 okt 17:30 BZ&PC H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 5 - 8
19 okt 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
19 okt 19:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
19 okt 18:30 BZ&PC H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 7 - 5
19 okt 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
19 okt 16:50 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
14 okt 21:15 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 8
12 okt 21:15 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 20 - 3
12 okt 20:30 BZ&PC H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 11 - 3
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
12 okt 18:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 5
12 okt 17:50 BZ&PC Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 8 - 9
12 okt 17:05 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 14 - 4
12 okt 16:20 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 9 - 6
12 okt 15:35 BZ&PC Da5 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
12 okt 14:50 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
12 okt 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 0
12 okt 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 22
5 okt 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
5 okt 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 16 - 14
5 okt 18:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 6
5 okt 17:50 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 14
5 okt 17:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
5 okt 16:20 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 8
28 sep 20:50 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 14 - 7
28 sep 20:05 BZ&PC H5 (Heren) - OZV H2 (Heren) 13 - 6
28 sep 19:15 BZ&PC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 18:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 7 - 5
28 sep 17:45 BZ&PC Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 6 - 10
28 sep 17:00 BZ&PC Da5 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 5 - 0
28 sep 16:15 BZ&PC H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 7
28 sep 15:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 24 - 1
21 sep 18:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
21 sep 17:40 BZ&PC H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 6 - 2
21 sep 16:55 BZ&PC Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 9 - 10
21 sep 16:10 BZ&PC H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 15 - 4
21 sep 15:25 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
21 sep 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 21 - 7
21 sep 14:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) 8 - 5
14 sep 16:30 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 10
14 sep 15:45 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 7 - 7
14 sep 15:00 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 17