HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Kerkpolder - Delft

Naam Kerkpolder
Telefoon 015-2565800
Straat Kerkpolderweg 1
Postcode 2625 EB
Plaats Delft
DatumTijdWedstrijd
24 okt 15:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
24 okt 15:45 d'ELFT H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
24 okt 16:30 d'ELFT H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
24 okt 17:15 d'ELFT Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
24 okt 18:00 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
24 okt 18:45 d'ELFT Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
24 okt 19:30 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)
31 okt 16:45 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
31 okt 17:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)
31 okt 18:15 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
31 okt 19:05 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
1 nov 14:50 Wave Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
1 nov 15:45 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
7 nov 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
7 nov 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
7 nov 17:55 d'ELFT H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
7 nov 18:40 d'ELFT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
7 nov 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
14 nov 15:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
14 nov 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
14 nov 16:30 d'ELFT H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)
14 nov 17:15 d'ELFT Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
14 nov 18:00 d'ELFT H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
14 nov 18:45 d'ELFT Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
14 nov 20:00 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
14 nov 20:45 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
21 nov 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)
21 nov 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - AZL H1 (Heren)
21 nov 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
21 nov 17:55 d'ELFT H5 (Heren) - AZL H2 (Heren)
21 nov 18:40 d'ELFT Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
21 nov 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
21 nov 20:10 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 13:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
28 nov 14:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)
28 nov 15:10 d'ELFT H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
28 nov 15:55 d'ELFT Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
28 nov 16:40 d'ELFT H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
28 nov 17:25 d'ELFT Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
28 nov 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
28 nov 20:45 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
28 nov 21:30 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)
5 dec 14:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 14:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
12 dec 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)
12 dec 16:25 d'ELFT H6 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
12 dec 17:10 d'ELFT Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
12 dec 18:05 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
12 dec 19:10 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
12 dec 20:25 Wave H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
12 dec 21:20 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
19 dec 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
1 jan 00:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
1 jan 00:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
9 jan 14:00 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)
9 jan 14:45 d'ELFT H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)
9 jan 15:30 d'ELFT H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
9 jan 16:15 d'ELFT Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
9 jan 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
9 jan 17:45 d'ELFT H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)
9 jan 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
9 jan 19:15 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
9 jan 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
9 jan 21:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
16 jan 16:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
16 jan 17:10 d'ELFT H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)
16 jan 17:55 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
16 jan 18:40 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
16 jan 19:35 d'ELFT Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
16 jan 20:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
23 jan 13:55 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)
23 jan 14:40 d'ELFT H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
23 jan 15:25 d'ELFT H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
23 jan 16:10 d'ELFT H5 (Heren) - DES H1 (Heren)
23 jan 16:55 d'ELFT Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
23 jan 17:40 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
23 jan 18:25 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 19:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))
23 jan 20:35 Wave Da1 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)
23 jan 21:20 Wave H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
30 jan 16:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
30 jan 16:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 17:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
30 jan 18:15 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
30 jan 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)
30 jan 19:55 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
6 feb 14:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
6 feb 14:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:25 d'ELFT H7 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
6 feb 16:10 d'ELFT H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
6 feb 16:55 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
6 feb 17:40 d'ELFT Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
6 feb 18:25 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
6 feb 19:10 d'ELFT Da2 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)
6 feb 20:05 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
6 feb 21:10 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
13 feb 14:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
13 feb 15:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
13 feb 16:15 d'ELFT H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
13 feb 17:00 d'ELFT H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
13 feb 17:45 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
13 feb 18:40 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
13 feb 19:30 d'ELFT Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
13 feb 20:20 Wave Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
20 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
27 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
27 feb 21:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
6 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)
6 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
6 maa 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
6 maa 17:55 d'ELFT H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
6 maa 18:40 d'ELFT Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
6 maa 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
6 maa 20:10 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 13:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
13 maa 14:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
13 maa 15:15 d'ELFT H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
13 maa 16:00 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
13 maa 16:45 d'ELFT H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
13 maa 17:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
13 maa 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
13 maa 19:35 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
13 maa 20:40 Wave Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
13 maa 21:25 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
20 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)
20 maa 15:40 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
20 maa 17:10 d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
20 maa 18:40 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
20 maa 19:25 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
27 maa 17:10 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 17:55 d'ELFT H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
27 maa 18:40 d'ELFT H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
27 maa 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
27 maa 20:10 d'ELFT H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
10 apr 13:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
10 apr 14:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
10 apr 14:45 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)
10 apr 15:30 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
10 apr 16:25 d'ELFT Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
10 apr 17:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
10 apr 18:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
10 apr 19:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
10 apr 20:30 Wave H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
10 apr 21:25 Wave Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
17 apr 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 15:40 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
17 apr 17:10 d'ELFT H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
17 apr 17:55 d'ELFT Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
17 apr 18:40 d'ELFT H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
17 apr 19:25 d'ELFT H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
17 apr 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
17 apr 21:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
24 apr 15:15 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 16:45 d'ELFT H6 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
24 apr 17:30 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
24 apr 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
24 apr 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
24 apr 20:45 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
24 apr 21:30 Wave H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)