HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportboulevard - Dordrecht

Naam Sportboulevard
Telefoon
Straat Fanny Blankers-Koenweg 10
Postcode 3318 AX
Plaats Dordrecht
DatumTijdWedstrijd
22 nov 21:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
24 nov 20:05 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
30 nov 17:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)
30 nov 17:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
30 nov 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 nov 19:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 20:35 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)
1 dec 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
1 dec 13:55 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 dec 15:05 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)
1 dec 15:50 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
1 dec 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
1 dec 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
1 dec 18:05 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
1 dec 18:50 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
1 dec 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
1 dec 20:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
7 dec 16:05 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
7 dec 16:05 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
7 dec 16:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)
7 dec 18:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
7 dec 19:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
7 dec 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
8 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
14 dec 17:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)
14 dec 17:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 18:50 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
14 dec 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)
15 dec 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
15 dec 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
15 dec 15:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)
15 dec 16:00 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
15 dec 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
22 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
11 jan 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)
11 jan 15:30 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
11 jan 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)
11 jan 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - AZC H5 (Heren)
11 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)
11 jan 19:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
11 jan 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 18:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 jan 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 18:05 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZC H5 (Heren)
18 jan 18:50 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
18 jan 19:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
18 jan 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
19 jan 14:30 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
19 jan 15:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 jan 16:35 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
19 jan 17:20 MNC Dordrecht H8 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
19 jan 18:05 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 13:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 14:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
25 jan 15:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
25 jan 17:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - DWF H1 (Heren)
25 jan 18:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
25 jan 18:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
25 jan 19:30 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 17:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
1 feb 18:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
1 feb 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 20:10 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
2 feb 14:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 15:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
2 feb 16:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)
2 feb 16:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
2 feb 17:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
8 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 18:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - EZC Da1 (Dames (Bond))
8 feb 20:25 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 21:20 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
9 feb 16:15 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
9 feb 17:10 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
9 feb 17:55 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)
9 feb 18:40 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)
9 feb 19:25 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H5 (Heren)
15 feb 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)
15 feb 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 15:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
15 feb 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)
15 feb 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
15 feb 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
15 feb 18:30 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
15 feb 20:50 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Livo Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - VZV Da1 (Dames (Bond))
1 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 17:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)
7 maa 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)
7 maa 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 19:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:55 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
8 maa 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
8 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
8 maa 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 19:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 15:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)
21 maa 16:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 16:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
21 maa 17:40 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
21 maa 18:25 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 19:20 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 20:15 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
22 maa 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
22 maa 15:50 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
22 maa 16:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
22 maa 17:20 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
28 maa 17:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
29 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 maa 16:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 19:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 21:05 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
5 apr 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
18 apr 13:10 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 14:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17)
18 apr 15:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)
18 apr 15:45 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
18 apr 16:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
18 apr 17:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
18 apr 18:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
18 apr 19:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
18 apr 20:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
18 apr 21:05 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
19 apr 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 apr 15:50 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)
19 apr 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)
19 apr 17:20 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
26 apr 17:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
9 mei 19:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 mei 20:05 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 16:20 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 22 - 9
17 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 21
16 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 8 - 8
16 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 14 - 5
16 nov 17:20 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 9 - 3
16 nov 16:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 20
16 nov 15:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9
16 nov 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
16 nov 14:05 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 2
10 nov 20:20 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 6 - 4
10 nov 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 5 - 7
10 nov 18:50 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 1 - 13
10 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 13 - 5
10 nov 17:20 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren) 3 - 10
10 nov 16:35 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 12 - 3
10 nov 15:50 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 7 - 5
10 nov 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 13
10 nov 13:45 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) 27 - 1
10 nov 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 12
9 nov 21:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
9 nov 20:40 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 13
9 nov 19:35 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 17 - 3
9 nov 18:35 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 8 - 8
9 nov 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 14
3 nov 16:05 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 18
3 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 7
2 nov 21:20 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
2 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
2 nov 19:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 2
2 nov 18:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
2 nov 17:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 11
27 okt 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 18
26 okt 20:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 10
26 okt 19:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 6 - 7
26 okt 19:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 8 - 1
26 okt 18:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 2 - 9
26 okt 17:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 3 - 5
26 okt 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 15 - 1
26 okt 16:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 24 - 2
26 okt 15:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SVH H6 (Heren) 10 - 7
26 okt 14:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 3 - 13
26 okt 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
26 okt 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 30 - 0
19 okt 21:25 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
19 okt 20:20 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
19 okt 19:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
19 okt 18:20 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 14 - 6
19 okt 17:35 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
19 okt 16:40 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 12 - 9
19 okt 15:55 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 2
19 okt 15:10 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 10 - 3
19 okt 14:25 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
19 okt 13:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 12
19 okt 13:45 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 2 - 7
13 okt 17:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 11 - 6
13 okt 16:35 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 11 - 2
13 okt 15:50 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 3 - 8
13 okt 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 13
13 okt 13:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 4
13 okt 13:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
12 okt 21:25 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 14 - 12
12 okt 19:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 3 - 8
12 okt 18:40 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 8 - 3
12 okt 17:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 18
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
6 okt 16:20 MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 3 - 13
6 okt 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 15
6 okt 14:15 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 13
6 okt 14:15 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) 3 - 3
5 okt 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 14 - 8
5 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
29 sep 16:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
29 sep 16:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 9 - 6
29 sep 15:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 10 - 2
29 sep 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
29 sep 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
29 sep 13:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
29 sep 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 0
28 sep 21:10 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
28 sep 19:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
28 sep 18:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 9
28 sep 18:00 MNC Dordrecht H10 (Heren) - DWF H2 (Heren) 9 - 7
22 sep 17:30 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 8
22 sep 16:40 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 9 - 3
22 sep 15:55 MNC Dordrecht H10 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 4 - 6
22 sep 15:10 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
22 sep 14:25 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
22 sep 13:40 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 12
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 14 - 0
21 sep 20:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 4
21 sep 19:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 15 - 5
21 sep 18:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 5 - 3
21 sep 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 0
21 sep 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 11 - 1
14 sep 19:10 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) 1 - 4
14 sep 18:25 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 10
14 sep 17:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 8 - 2
14 sep 16:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 4 - 8
14 sep 16:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 12 - 9
14 sep 15:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 14 - 8
14 sep 14:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 26 - 3
14 sep 13:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
14 sep 13:00 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 1 - 11