HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Caribabad - Gorinchem

Naam Caribabad
Telefoon 0183-623911
Straat Bataafsekade 8
Postcode 4204 AX
Plaats Gorinchem
DatumTijdWedstrijd
3 okt 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
10 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
10 okt 20:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
14 nov 15:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
14 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)
14 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)
14 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
14 nov 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
14 nov 20:20 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
21 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
28 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
28 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
9 jan 18:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
9 jan 20:20 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
16 jan 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
16 jan 18:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
16 jan 19:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
16 jan 19:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
16 jan 20:55 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
13 feb 14:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)
13 feb 14:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
13 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
13 feb 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
13 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
13 feb 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
13 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
13 feb 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
13 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
27 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
27 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
10 apr 14:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
10 apr 15:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)
10 apr 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 16:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)
10 apr 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
10 apr 18:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
10 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
10 apr 20:10 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))
24 apr 20:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.