HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Caribabad - Gorinchem

Naam Caribabad
Telefoon 0183-623911
Straat Bataafsekade 8
Postcode 4204 AX
Plaats Gorinchem
DatumTijdWedstrijd
23 nov 15:15 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)
23 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)
23 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
23 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
23 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
23 nov 19:50 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
30 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
30 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
30 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
30 nov 19:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)
30 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
4 jan 15:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
4 jan 16:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
1 feb 15:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
1 feb 15:45 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)
1 feb 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
1 feb 17:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
1 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
1 feb 19:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
1 feb 20:20 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
7 maa 16:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)
7 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)
7 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
7 maa 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)
7 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
7 maa 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
7 maa 21:10 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
21 maa 18:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
21 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
21 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
18 apr 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)
18 apr 16:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
18 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
18 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
18 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
18 apr 19:20 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
18 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))