HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Overbosch - 's-gravenhage

Naam Overbosch
Telefoon 070-3474693
Straat Vlaskamp 1-3
Postcode 2592 AA
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijd
30 jan 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 19:15 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
30 jan 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
30 jan 20:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
30 jan 21:30 De Reigers (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
7 feb 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
13 feb 17:45 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
13 feb 18:30 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)
13 feb 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
7 maa 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:15 DES H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
13 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
13 maa 19:15 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
13 maa 20:00 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
13 maa 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
21 maa 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:15 DES H1 (Heren) - AZL H2 (Heren)
27 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:30 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
27 maa 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
28 maa 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
28 maa 16:15 DES H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
10 apr 17:45 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)
10 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
10 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
10 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
17 apr 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
17 apr 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
17 apr 19:15 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)
17 apr 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
18 apr 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 16:15 DES H1 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)