HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Aquamar - Katwijk zh

Naam Aquamar
Telefoon
Straat Piet Heinlaan 5
Postcode 2224 SW
Plaats Katwijk zh
DatumTijdWedstrijd
3 okt 13:20 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
3 okt 14:00 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
3 okt 14:45 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 15:30 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)
3 okt 16:15 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
3 okt 17:10 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
3 okt 18:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
3 okt 18:55 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))
3 okt 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
10 okt 16:05 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
10 okt 16:50 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
10 okt 17:35 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
10 okt 18:20 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
10 okt 19:05 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
10 okt 20:00 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
17 okt 14:30 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
17 okt 15:15 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)
17 okt 16:00 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - ZPV Barracuda H4 (Heren)
17 okt 16:45 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
17 okt 17:30 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
17 okt 18:25 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
17 okt 19:10 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
24 okt 13:20 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)
24 okt 14:00 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13)
24 okt 14:45 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)
24 okt 15:30 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
24 okt 16:15 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
24 okt 17:10 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
24 okt 18:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
24 okt 18:55 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
31 okt 18:30 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)
31 okt 19:15 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
7 nov 12:55 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)
7 nov 13:35 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
7 nov 14:20 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
7 nov 15:05 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
7 nov 15:50 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
7 nov 16:35 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
7 nov 17:30 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
7 nov 18:15 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
7 nov 19:05 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
7 nov 20:00 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 16:50 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
14 nov 17:35 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)
14 nov 18:20 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
14 nov 19:05 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)
14 nov 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
21 nov 15:25 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
21 nov 16:05 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
21 nov 16:50 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
21 nov 17:35 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
21 nov 18:20 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
21 nov 19:15 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
21 nov 20:00 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
28 nov 16:20 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
28 nov 17:05 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
28 nov 18:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
28 nov 18:55 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
12 dec 15:05 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:50 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:35 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)
12 dec 17:20 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
12 dec 18:10 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
12 dec 19:05 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
12 dec 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
19 dec 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
9 jan 15:35 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 16:15 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
9 jan 17:00 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
9 jan 17:45 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
9 jan 18:30 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
9 jan 19:15 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
9 jan 20:00 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 17:45 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)
16 jan 18:30 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
16 jan 19:15 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - AZC H6 (Heren)
16 jan 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
23 jan 16:00 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:45 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 17:30 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)
23 jan 18:15 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
23 jan 19:10 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
23 jan 20:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
30 jan 19:15 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 20:00 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
6 feb 13:00 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 13:40 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
6 feb 14:25 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15)
6 feb 15:10 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
6 feb 15:55 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
6 feb 16:40 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - OZV H2 (Heren)
6 feb 17:25 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
6 feb 18:20 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
6 feb 19:05 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
6 feb 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
13 feb 17:45 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
13 feb 18:30 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)
13 feb 19:15 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
13 feb 20:00 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
27 feb 20:00 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 15:30 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
6 maa 16:10 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
6 maa 16:55 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
6 maa 17:40 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
6 maa 18:25 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
6 maa 19:10 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
6 maa 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
13 maa 15:40 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:25 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
13 maa 17:10 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
13 maa 18:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
13 maa 18:55 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
20 maa 14:40 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 15:20 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)
20 maa 16:05 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
20 maa 16:50 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
20 maa 17:35 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
20 maa 18:20 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)
20 maa 19:15 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
20 maa 20:00 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
27 maa 15:25 [Concept]Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 16:05 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
27 maa 16:50 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
27 maa 17:35 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - ZPV Barracuda H3 (Heren)
27 maa 18:20 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
27 maa 19:15 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)
27 maa 20:00 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
10 apr 16:40 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:25 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)
10 apr 18:10 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
10 apr 19:05 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
10 apr 20:00 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 17:45 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
17 apr 18:30 [Concept]Katwijk Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
17 apr 19:15 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
17 apr 20:00 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
24 apr 15:05 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:50 [Concept]Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:35 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 17:20 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
24 apr 18:15 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
24 apr 19:05 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
24 apr 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
8 mei 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.