HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Berenschot - Leerdam

Naam Berenschot
Telefoon
Straat Tiendweg 9
Postcode 4142 EG
Plaats Leerdam
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)
30 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)
30 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
30 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19)
30 okt 20:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
30 okt 20:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
11 dec 16:05 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17)
11 dec 16:50 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19)
18 dec 17:00 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19)
18 dec 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)
18 dec 18:45 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
18 dec 19:50 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
18 dec 20:50 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
15 jan 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
15 jan 17:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
22 jan 17:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)
22 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
29 jan 19:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
5 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
5 feb 18:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
12 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
19 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
19 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
26 maa 17:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15)
26 maa 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
26 maa 18:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
2 apr 14:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
2 apr 15:30 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
2 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
2 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
2 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
2 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)
28 mei 16:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))