HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Does - Leiderdorp

Naam De Does
Telefoon 071-5410481
Straat Amaliaplein 40
Postcode 2351 PV
Plaats Leiderdorp
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
30 okt 17:55 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
30 okt 18:40 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
30 okt 19:25 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
6 nov 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
6 nov 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
6 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
6 nov 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
6 nov 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
6 nov 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
13 nov 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)
13 nov 16:10 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - AZL H3 (Heren)
13 nov 16:55 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZL H1 (Heren)
20 nov 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)
20 nov 16:15 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
20 nov 17:00 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
27 nov 16:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
27 nov 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)
27 nov 17:55 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
27 nov 18:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)
11 dec 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)
11 dec 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)
11 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)
11 dec 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
11 dec 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
11 dec 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
18 dec 15:30 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
18 dec 16:15 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
18 dec 17:00 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
18 dec 17:45 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)
15 jan 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 16:15 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
15 jan 17:00 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
15 jan 17:45 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
22 jan 15:30 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)
22 jan 16:15 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
22 jan 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
22 jan 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - AZL H2 (Heren)
22 jan 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)
22 jan 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
29 jan 16:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)
29 jan 17:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
29 jan 17:55 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
5 feb 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
5 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
5 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
5 feb 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
5 feb 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
12 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
12 feb 16:55 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
13 maa 16:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
13 maa 17:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)
13 maa 18:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
19 maa 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 16:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 16:55 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
19 maa 17:40 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)
19 maa 18:25 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
26 maa 16:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11)
26 maa 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:55 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
26 maa 18:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
2 apr 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)
2 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
2 apr 17:00 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
2 apr 17:45 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
2 apr 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
9 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)
9 apr 16:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 16:55 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
9 apr 17:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
23 apr 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
23 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
23 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
23 apr 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
23 apr 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
23 apr 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 okt 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 11 - 12
9 okt 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 2 - 6
9 okt 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - DES H1 (Heren) 15 - 2
9 okt 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 18 - 3
9 okt 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
9 okt 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 0 - 18
2 okt 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 8 - 5
2 okt 16:15 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 9
2 okt 15:30 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 9 - 13
25 sep 19:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 16 - 10
25 sep 18:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 6
25 sep 18:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 6 - 3
25 sep 17:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 6 - 6
25 sep 16:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) 4 - 5
18 sep 19:10 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 6
18 sep 18:25 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 5 - 4
18 sep 17:40 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
18 sep 16:55 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 7
18 sep 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 2
11 sep 16:55 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 11 - 4