HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Does - Leiderdorp

Naam De Does
Telefoon 071-5410481
Straat Amaliaplein 40
Postcode 2351 PV
Plaats Leiderdorp
DatumTijdWedstrijd
10 sep 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
10 sep 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
10 sep 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
17 sep 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da8 (Dames)
17 sep 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
17 sep 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
17 sep 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
17 sep 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
17 sep 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
24 sep 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)
24 sep 17:25 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)
24 sep 18:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
24 sep 18:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
8 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15)
8 okt 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
15 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)
15 okt 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
15 okt 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
15 okt 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren)
15 okt 19:10 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
15 okt 19:55 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
22 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
5 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)
5 nov 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
5 nov 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
5 nov 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
12 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)
12 nov 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)
19 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)
19 nov 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)
19 nov 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)
19 nov 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
19 nov 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)
26 nov 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG2 (Gemengd-E <11)
26 nov 17:25 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13)
26 nov 18:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
26 nov 18:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)
3 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
3 dec 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ*1 (Jongens-C <15)
3 dec 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
3 dec 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
10 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
10 dec 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
17 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da7 (Dames)
17 dec 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
17 dec 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
17 dec 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)
17 dec 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
17 dec 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
14 jan 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
14 jan 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ3 (Jongens-C <15)
14 jan 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
14 jan 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)
14 jan 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
14 jan 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)
21 jan 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)
21 jan 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)
21 jan 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
21 jan 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
28 jan 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
28 jan 17:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)
4 feb 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas De Plas EG*1 (Gemengd-E <11)
4 feb 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
4 feb 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
4 feb 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)
4 feb 19:10 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
4 feb 19:55 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - De Linge/PCG H3 (Heren)
4 feb 20:40 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
4 maa 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ4 (Jongens-C <15)
4 maa 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)
4 maa 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
11 maa 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames)
11 maa 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
11 maa 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
25 maa 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
25 maa 17:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
25 maa 18:15 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren)
25 maa 19:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)
25 maa 19:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
25 maa 20:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
1 apr 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
1 apr 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
1 apr 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
15 apr 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)
15 apr 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Plas De Plas CJ*1 (Jongens-C <15)
15 apr 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
15 apr 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)
15 apr 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.