HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Fluit - Leidschendam

Naam De Fluit
Telefoon 070-3209314
Straat Fluitpolderplein 1
Postcode 2262 ED
Plaats Leidschendam
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:30 AZL H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 6 - 12
23 apr 19:45 AZL H1 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 4
23 apr 19:00 AZL H3 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 8 - 6
2 apr 20:30 AZL H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 6 - 6
2 apr 19:45 AZL H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 9 - 8
2 apr 19:00 AZL H2 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 4 - 9
19 maa 20:30 AZL H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 3 - 14
19 maa 19:45 AZL H1 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 13 - 6
19 maa 19:00 AZL H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 18 - 1
12 maa 20:30 AZL H3 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 4 - 8
12 maa 19:45 AZL H2 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 11 - 2
12 maa 19:00 AZL H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 11 - 5
5 feb 20:30 AZL H1 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 6 - 6
5 feb 19:45 AZL H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 11 - 0
5 feb 19:00 AZL H2 (Heren) - DES H1 (Heren) 11 - 6
29 jan 20:30 AZL H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 11 - 8
29 jan 19:45 AZL H1 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 6 - 12
29 jan 19:00 AZL H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 9 - 3
20 nov 19:45 AZL H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 3 - 7
20 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 14
6 nov 21:15 AZL H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 17 - 3
6 nov 20:30 AZL H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 5 - 7
6 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 3
6 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 20
9 okt 21:15 AZL H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 7 - 5
9 okt 20:30 AZL H1 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 8 - 7
9 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 5 - 6
9 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 2
11 sep 20:30 AZL H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 11
11 sep 19:45 AZL H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 4 - 5
11 sep 19:00 AZL H2 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 11 - 11