HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Polderbad - Nieuwerkerk ad ijssel

Naam Polderbad
Telefoon 0180-313255
Straat Iersestraat 15
Postcode 2912 TH
Plaats Nieuwerkerk ad ijssel
DatumTijdWedstrijd
29 jan 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15)
29 jan 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)
29 jan 17:30 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)
29 jan 18:15 NieMo Barracuda H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
5 feb 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
5 feb 17:30 NieMo Barracuda H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
5 feb 18:15 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
12 feb 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)
12 feb 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
12 feb 18:10 NieMo Barracuda H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
12 feb 18:55 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)
12 feb 19:40 NieMo Barracuda H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
12 feb 20:25 NieMo Barracuda H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
12 maa 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15)
12 maa 16:45 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19)
12 maa 17:45 NieMo Barracuda H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)
19 maa 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)
19 maa 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
19 maa 17:30 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17)
19 maa 18:15 NieMo Barracuda H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
26 maa 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 16:40 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)
26 maa 17:25 NieMo Barracuda H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
26 maa 18:10 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)
26 maa 18:55 NieMo Barracuda H2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
26 maa 19:40 NieMo Barracuda H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
2 apr 16:00 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)
2 apr 17:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
9 apr 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
9 apr 16:45 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
9 apr 17:30 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
9 apr 18:15 NieMo Barracuda H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
9 apr 19:00 NieMo Barracuda H1 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
9 apr 19:45 NieMo Barracuda H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
9 apr 20:30 NieMo Barracuda H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
23 apr 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
23 apr 16:45 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17)
23 apr 17:30 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
23 apr 18:15 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:25 NieMo Barracuda H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 5
27 nov 19:40 NieMo Barracuda H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 4 - 7
27 nov 18:55 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 9 - 1
27 nov 18:10 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
27 nov 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 6 - 11
27 nov 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 14
27 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
20 nov 18:30 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 7 - 5
20 nov 17:30 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
20 nov 16:45 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
20 nov 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 9
13 nov 20:25 NieMo Barracuda H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 9 - 3
13 nov 19:40 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 12 - 2
13 nov 18:55 NieMo Barracuda H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 8 - 10
13 nov 18:10 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) 11 - 3
13 nov 17:25 NieMo Barracuda H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 15 - 12
13 nov 16:40 NieMo Barracuda H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 8 - 10
13 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 18 - 1
6 nov 18:15 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 4
6 nov 17:30 NieMo Barracuda H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 4 - 6
6 nov 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 4
6 nov 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 3
30 okt 19:40 NieMo Barracuda H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 4 - 11
30 okt 18:55 NieMo Barracuda H5 (Heren) - AZL H3 (Heren) 9 - 5
30 okt 18:10 NieMo Barracuda H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 6
30 okt 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 1
30 okt 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
30 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 4
9 okt 18:15 NieMo Barracuda H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 10
9 okt 17:30 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 18
9 okt 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 11 - 2
9 okt 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 3
2 okt 18:55 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 5 - 1
2 okt 18:10 NieMo Barracuda H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 14 - 7
2 okt 17:25 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 5
2 okt 16:40 NieMo Barracuda H4 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 10 - 3
2 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
25 sep 19:55 NieMo Barracuda H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 5 - 3
25 sep 19:10 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 4
25 sep 18:10 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) 5 - 8
25 sep 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 4 - 11
25 sep 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
25 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
18 sep 21:10 NieMo Barracuda H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 6 - 6
18 sep 20:25 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 9 - 0
18 sep 19:40 NieMo Barracuda H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 2
18 sep 18:55 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 4
18 sep 18:10 NieMo Barracuda H1 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 11 - 5
18 sep 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 2 - 4
18 sep 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
18 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7