HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Polderbad - Nieuwerkerk ad ijssel

Naam Polderbad
Telefoon
Straat Iersestraat 15
Postcode 2912 TH
Plaats Nieuwerkerk ad ijssel
DatumTijdWedstrijd
24 feb 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (ManMeer Cup Heren)
24 feb 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
24 feb 19:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
9 maa 20:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
9 maa 21:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - DWF H1 (Heren)
10 maa 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*2 (Gemengd-E <11)
10 maa 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)
10 maa 17:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 18:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)
10 maa 18:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
10 maa 19:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
11 maa 14:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
11 maa 14:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
11 maa 15:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)
11 maa 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
11 maa 17:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
11 maa 17:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren)
17 maa 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
17 maa 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
17 maa 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
17 maa 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
17 maa 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren)
24 maa 17:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 18:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 18:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)
24 maa 19:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
24 maa 20:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 (Heren)
24 maa 21:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
25 maa 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)
25 maa 16:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)
25 maa 17:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 18:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17)
25 maa 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
7 apr 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
7 apr 17:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - De Plas H1 (Heren)
7 apr 18:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren)
7 apr 19:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
7 apr 20:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - SVH H4 (Heren)
14 apr 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
14 apr 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
14 apr 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
14 apr 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
21 apr 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11)
21 apr 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
21 apr 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren)
21 apr 19:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
21 apr 19:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 feb 21:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 8 - 9
17 feb 20:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - SVH H5 (Heren) 4 - 13
17 feb 19:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 11 - 2
17 feb 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 3
17 feb 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 6 - 2
17 feb 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 3
17 feb 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
17 feb 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 17 - 4
10 feb 19:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 8 - 5
10 feb 19:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 4 - 7
10 feb 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
10 feb 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 4 - 3
10 feb 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 18
10 feb 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 8 - 5
10 feb 15:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 14
3 feb 21:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 6 - 5
3 feb 20:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 (Heren) 11 - 12
3 feb 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 (Heren) 11 - 7
3 feb 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 10 - 4
3 feb 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 5 - 5
3 feb 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 4
3 feb 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13) 4 - 12
27 jan 20:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - De Duck H1 (Heren) 14 - 3
27 jan 19:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 8 - 8
27 jan 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames) 5 - 3
27 jan 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 9 - 1
27 jan 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
27 jan 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) 7 - 3
13 jan 19:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
13 jan 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 8 - 2
13 jan 18:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 4
13 jan 17:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 10 - 7
13 jan 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 7
13 jan 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 0 - 25
17 dec 17:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 8 - 8
17 dec 17:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 18 - 7
17 dec 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 5
16 dec 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren) 10 - 8
16 dec 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 7 - 11
16 dec 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 8 - 6
16 dec 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 32 - 1
9 dec 15:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 4 - 5
9 dec 14:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 12
9 dec 14:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15) 3 - 9
9 dec 13:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 1
9 dec 12:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 12 - 1
25 nov 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 11 - 5
25 nov 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 4 - 5
25 nov 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 7 - 5
25 nov 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 6 - 3
25 nov 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 7
19 nov 17:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) 6 - 4
19 nov 16:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
19 nov 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 24 - 2
18 nov 21:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - BZC H3 (Heren) 10 - 6
18 nov 20:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 15 - 12
18 nov 19:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - BZC H2 (Heren) 8 - 6
18 nov 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 7 - 2
18 nov 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) 4 - 8
18 nov 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 7
18 nov 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 12
18 nov 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
11 nov 19:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 8
11 nov 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 4 - 7
11 nov 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 8 - 11
11 nov 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 5
11 nov 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 9
5 nov 17:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 14 - 8
5 nov 17:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 9 - 7
5 nov 16:20 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 9
5 nov 15:35 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) 3 - 13
5 nov 14:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 24 - 2
5 nov 14:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
4 nov 20:50 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 7 - 10
4 nov 20:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 10 - 9
4 nov 19:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 5 - 13
28 okt 21:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 11 - 7
28 okt 20:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - ZVVS H7 (Heren) 13 - 4
28 okt 19:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 3
28 okt 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 13
28 okt 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 3 - 5
28 okt 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 5
28 okt 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
28 okt 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 4
8 okt 17:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/Zeehond BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 7
8 okt 16:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 6
8 okt 16:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 0
7 okt 19:05 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren) 16 - 6
7 okt 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 6 - 2
7 okt 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren) 4 - 3
7 okt 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 13 - 11
7 okt 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 2 - 10
30 sep 20:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 3
30 sep 19:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 6 - 8
30 sep 19:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 6 - 8
30 sep 18:15 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 6 - 9
30 sep 17:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 19 - 1
30 sep 16:45 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
30 sep 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17) 3 - 14
23 sep 20:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 4 - 6
23 sep 20:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 15 - 2
23 sep 18:55 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 12 - 8
23 sep 18:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 9 - 5
23 sep 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 3
23 sep 16:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 11
23 sep 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 1
16 sep 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 1 - 7