HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Wel - Nieuwkoop

Naam De Wel
Telefoon 0172-571820
Straat Julianalaan 1A
Postcode 2421 CV
Plaats Nieuwkoop
DatumTijdWedstrijd
23 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)
23 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
23 nov 18:15 De Plas H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
23 nov 19:00 De Plas H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
23 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
30 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
30 nov 18:15 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
30 nov 19:00 De Plas H4 (Heren) - AZL H2 (Heren)
30 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
30 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
11 jan 16:45 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 17:30 De Plas H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
11 jan 18:15 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
11 jan 19:00 De Plas H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
11 jan 19:45 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
11 jan 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
1 feb 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
1 feb 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)
1 feb 18:15 De Plas H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
1 feb 19:00 De Plas Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
1 feb 19:45 De Plas H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
1 feb 20:30 De Plas H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
1 feb 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
15 feb 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
15 feb 18:15 De Plas H3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
15 feb 19:00 De Plas H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)
15 feb 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
7 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)
7 maa 19:00 De Plas Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
7 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
7 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
7 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
21 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
21 maa 19:00 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
21 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
21 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
21 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
18 apr 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
18 apr 18:15 De Plas H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
18 apr 19:00 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
18 apr 19:45 De Plas H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
18 apr 20:30 De Plas H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)
18 apr 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))