HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Wel - Nieuwkoop

Naam De Wel
Telefoon
Straat Julianalaan 1A
Postcode 2421 CV
Plaats Nieuwkoop
DatumTijdWedstrijd
23 okt 16:00 De Plas H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
23 okt 16:45 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
30 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)
30 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - AZL H2 (Heren)
6 nov 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
6 nov 16:40 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13)
6 nov 17:25 De Plas Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
6 nov 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
13 nov 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)
13 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17)
13 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
13 nov 18:15 De Plas H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
27 nov 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)
27 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)
27 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)
11 dec 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)
11 dec 16:40 De Plas H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
11 dec 17:25 De Plas H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
18 dec 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)
18 dec 16:40 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
18 dec 17:25 De Plas H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
18 dec 18:10 De Plas H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
18 dec 18:55 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
15 jan 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)
15 jan 16:45 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)
22 jan 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)
22 jan 16:40 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17)
22 jan 17:25 De Plas H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
22 jan 18:10 De Plas H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
22 jan 18:55 De Plas H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
22 jan 19:40 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
29 jan 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 16:45 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
5 feb 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)
5 feb 16:40 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
19 feb 16:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
12 maa 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)
19 maa 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)
19 maa 16:45 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
2 apr 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)
2 apr 16:40 De Plas H4 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
2 apr 17:25 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)
2 apr 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
9 apr 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
9 apr 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
9 apr 17:30 De Plas Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
9 apr 18:15 De Plas H3 (Heren) - DES H1 (Heren)
9 apr 19:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
23 apr 16:00 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
23 apr 16:45 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
23 apr 17:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:40 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
16 okt 18:55 De Plas H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 4
16 okt 18:10 De Plas H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 4 - 8
16 okt 17:25 De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 9 - 0
16 okt 16:40 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 1 - 13
16 okt 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
2 okt 19:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 okt 18:15 De Plas H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren) 9 - 7
2 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 5 - 14
2 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - AZL H1 (Heren) 8 - 6
2 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 29
25 sep 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 5 - 19
25 sep 17:25 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 4 - 4
25 sep 16:40 De Plas H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 3 - 8
25 sep 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
18 sep 19:15 De Plas H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:30 De Plas Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2 - 16
11 sep 19:45 De Plas H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 9 - 4
11 sep 19:00 De Plas H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 4 - 21
11 sep 18:15 De Plas H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 7 - 3
11 sep 17:30 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 5
11 sep 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 17
11 sep 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 2