HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Fakkel - Ridderkerk

Naam De Fakkel
Telefoon 0180-451614
Straat Sportlaan 8-10
Postcode 2982 SN
Plaats Ridderkerk
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames) 7 - 6
23 apr 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 7 - 22
23 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
9 apr 19:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - OZV H3 (Heren) 4 - 10
9 apr 18:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 7 - 1
9 apr 17:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
2 apr 19:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 6 - 7
2 apr 18:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
2 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 30
26 maa 20:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 7 - 5
26 maa 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
26 maa 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 2 - 16
26 maa 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
19 maa 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 3 - 8
19 maa 19:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 7 - 11
12 maa 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - BZC H2 (Heren) 6 - 4
19 feb 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 4 - 7
12 feb 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 10 - 6
12 feb 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 1 - 9
12 feb 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 6 - 5
5 feb 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 8
5 feb 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 10 - 13
5 feb 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 0
29 jan 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 5 - 12
29 jan 17:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 3 - 9
27 nov 20:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 3 - 9
27 nov 19:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - AZC H5 (Heren) 12 - 8
27 nov 18:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 2 - 6
20 nov 19:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 9 - 5
20 nov 18:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
20 nov 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
13 nov 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 6 - 7
13 nov 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 11 - 5
6 nov 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 9 - 7
6 nov 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
30 okt 20:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 8 - 6
30 okt 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 6 - 6
30 okt 18:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 2
30 okt 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 4
9 okt 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 7 - 6
9 okt 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 14 - 5
9 okt 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 4
2 okt 18:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 3 - 16
2 okt 17:30 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 10
25 sep 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - 7 - 4
25 sep 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 16 - 2
25 sep 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
18 sep 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 7 - 10
18 sep 19:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren) 6 - 3
18 sep 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 4 - 6