HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum de Wilgenring - Rotterdam

Naam Sportcentrum de Wilgenring
Telefoon 010-2855855
Straat Melanchtonweg 70
Postcode 3052 KV
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijd
24 okt 17:00 SVH H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
24 okt 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
24 okt 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 13:55 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)
31 okt 14:35 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)
31 okt 15:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
31 okt 16:00 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
31 okt 16:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
31 okt 17:30 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)
31 okt 18:15 SVH Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
31 okt 19:05 SVH Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
31 okt 19:50 SVH Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
31 okt 20:40 SVH H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
31 okt 21:25 SVH H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)
7 nov 15:40 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:20 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 17:05 SVH H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
7 nov 17:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
7 nov 20:15 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
8 nov 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 nov 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
14 nov 13:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)
14 nov 14:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)
14 nov 15:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
14 nov 16:05 SVH Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
14 nov 16:50 SVH Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
14 nov 17:35 SVH Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
14 nov 18:25 SVH H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
14 nov 19:25 SVH H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
14 nov 20:45 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
15 nov 17:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
15 nov 18:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 nov 16:55 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 17:35 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
21 nov 18:20 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 19:05 SVH H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)
21 nov 19:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 14:00 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 14:40 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)
28 nov 15:25 SVH H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
28 nov 16:10 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
28 nov 16:55 SVH Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
28 nov 17:40 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
28 nov 18:45 SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
28 nov 20:05 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
29 nov 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 dec 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
12 dec 13:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)
12 dec 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:20 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)
12 dec 16:05 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)
12 dec 16:50 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)
12 dec 17:35 SVH Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
12 dec 18:35 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
12 dec 19:50 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 20:55 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))
13 dec 17:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
13 dec 18:00 SVH Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
13 dec 18:45 SVH Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
13 dec 19:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 jan 00:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
1 jan 00:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 16:15 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 16:55 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:40 SVH H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
10 jan 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 jan 13:15 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 13:55 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 14:35 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
16 jan 15:20 SVH H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
16 jan 16:05 SVH H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
23 jan 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 13:55 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 14:40 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 15:25 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)
23 jan 16:10 SVH Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
23 jan 16:55 SVH Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
23 jan 17:45 SVH Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
23 jan 20:00 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
24 jan 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 jan 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)
30 jan 14:35 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
30 jan 15:15 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:00 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
30 jan 16:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 17:30 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:15 SVH Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
30 jan 19:00 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
30 jan 19:45 SVH H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
30 jan 20:30 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
30 jan 21:20 SVH Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
6 feb 13:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 14:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)
6 feb 15:25 SVH H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
6 feb 16:10 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
13 feb 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
13 feb 13:55 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 14:40 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
13 feb 15:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
13 feb 16:10 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
13 feb 16:55 SVH H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
13 feb 17:40 SVH Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
13 feb 18:25 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
27 feb 19:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
28 feb 18:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 16:20 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)
6 maa 17:00 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 17:45 SVH H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
6 maa 18:30 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
13 maa 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
13 maa 13:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)
13 maa 14:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)
13 maa 15:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
13 maa 16:05 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
13 maa 16:50 SVH Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
13 maa 17:35 SVH Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
13 maa 18:25 SVH Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
13 maa 19:25 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 13:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
20 maa 14:35 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)
20 maa 15:20 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)
20 maa 16:05 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
27 maa 13:20 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 14:00 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 15:25 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:10 SVH H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)
27 maa 17:10 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
10 apr 13:55 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)
10 apr 14:40 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
10 apr 15:25 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
10 apr 16:10 SVH H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
10 apr 16:55 SVH Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
10 apr 17:40 SVH Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
10 apr 18:30 SVH Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
10 apr 19:15 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 16:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 17:35 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
17 apr 18:20 SVH H6 (Heren) - DWF H1 (Heren)
24 apr 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)
24 apr 13:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
24 apr 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 16:05 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)
24 apr 16:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
24 apr 17:35 SVH H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
24 apr 18:20 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
24 apr 19:05 SVH Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
24 apr 19:50 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
24 apr 20:40 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
8 mei 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))