HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad Rdam-Noord - Rotterdam

Naam Sportfondsenbad Rdam-Noord
Telefoon
Straat Van Maanenstraat 8
Postcode 3038 CZ
Plaats Rotterdam
DatumTijdWedstrijd
31 okt 15:05 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
31 okt 16:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
31 okt 16:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
31 okt 17:30 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
31 okt 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
7 nov 15:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
7 nov 16:00 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
7 nov 16:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
7 nov 17:30 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
7 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
7 nov 19:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
7 nov 19:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
14 nov 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
14 nov 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
14 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
14 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
14 nov 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
14 nov 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
14 nov 19:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
14 nov 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
14 nov 20:55 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
21 nov 16:15 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
21 nov 17:00 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)
21 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
21 nov 18:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
21 nov 19:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)
21 nov 20:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
21 nov 20:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)
28 nov 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
28 nov 14:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 15:35 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
28 nov 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
28 nov 17:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
28 nov 18:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
29 nov 15:15 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
29 nov 16:00 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
29 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
29 nov 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
29 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
12 dec 17:00 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
12 dec 17:40 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)
12 dec 18:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 19:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)
13 dec 15:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
13 dec 16:00 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
13 dec 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
9 jan 15:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
9 jan 16:30 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
9 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
9 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
9 jan 18:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
9 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
9 jan 20:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
16 jan 15:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - DWF H1 (Heren)
16 jan 15:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
16 jan 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)
16 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)
16 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
16 jan 18:45 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
16 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
23 jan 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)
23 jan 14:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)
23 jan 15:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
23 jan 17:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
23 jan 18:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
23 jan 19:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
30 jan 14:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
30 jan 15:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
30 jan 16:00 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
30 jan 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)
30 jan 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
30 jan 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
30 jan 19:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
6 feb 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 14:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)
6 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)
6 feb 17:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren)
6 feb 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
6 feb 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
6 feb 19:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
6 feb 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)
13 feb 17:00 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:40 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
13 feb 18:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
13 feb 19:05 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
14 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
14 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
14 feb 19:45 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
14 feb 20:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
27 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
6 maa 15:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)
6 maa 16:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 17:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
6 maa 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
6 maa 18:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
6 maa 19:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
13 maa 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
13 maa 17:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
13 maa 17:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
13 maa 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - AZC H7 (Heren)
13 maa 19:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
14 maa 15:15 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
14 maa 16:00 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
20 maa 15:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
20 maa 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
20 maa 17:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
20 maa 17:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)
20 maa 18:30 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
20 maa 19:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
20 maa 20:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
27 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
27 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
27 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
27 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
27 maa 18:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
27 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
27 maa 19:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)
27 maa 20:15 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)
10 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
10 apr 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)
10 apr 17:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
10 apr 17:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)
10 apr 18:40 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
10 apr 19:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - DES H1 (Heren)
10 apr 20:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
17 apr 17:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
17 apr 17:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
17 apr 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
17 apr 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
17 apr 20:00 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - BZC H3 (Heren)
17 apr 20:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
24 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
24 apr 14:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 15:35 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
24 apr 17:50 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
24 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
24 apr 19:30 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
24 apr 20:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)