HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Wasbeek - Sassenheim

Naam Wasbeek
Telefoon
Straat Van Alkemadelaan 12
Postcode 2171 DH
Plaats Sassenheim
DatumTijdWedstrijd
17 sep 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)
17 sep 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax DG1 (Gemengd-D <13)
17 sep 18:25 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ3 (Jongens-C <15)
17 sep 19:10 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)
17 sep 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)
17 sep 20:45 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
17 sep 21:30 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
24 sep 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)
24 sep 17:40 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
24 sep 18:25 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
24 sep 19:15 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
24 sep 20:00 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
25 sep 16:00 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)
25 sep 16:45 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)
25 sep 17:30 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
8 okt 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG2 (Gemengd-E <11)
8 okt 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 18:25 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
8 okt 19:10 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC BJ*1 (Jongens-B <17)
8 okt 19:55 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
8 okt 20:40 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - WZK Zwemmen H3 (Heren)
8 okt 21:25 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
9 okt 16:45 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
9 okt 17:50 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
9 okt 18:35 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
5 nov 16:55 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15)
5 nov 17:40 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - AZC BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 18:25 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
5 nov 19:10 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - AZC H6 (Heren)
5 nov 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
5 nov 20:45 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
5 nov 21:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
19 nov 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:25 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ4 (Jongens-C <15)
19 nov 19:10 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 19:55 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ*1 (Jongens-B <17)
19 nov 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
19 nov 21:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
20 nov 16:00 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
20 nov 16:45 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)
20 nov 17:30 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
3 dec 17:00 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 17:45 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)
3 dec 18:30 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)
3 dec 19:15 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - AZL H1 (Heren)
3 dec 20:00 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
3 dec 20:45 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
3 dec 21:30 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
4 dec 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)
4 dec 17:40 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)
4 dec 18:25 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
10 dec 17:00 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
10 dec 17:45 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
10 dec 18:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
17 dec 17:00 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 17:45 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
14 jan 17:00 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax AJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 17:45 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
21 jan 16:55 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
21 jan 17:40 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
21 jan 18:25 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)
21 jan 19:10 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
21 jan 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
21 jan 20:45 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
21 jan 21:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Mokum (SG) H1 (Heren (Bond))
28 jan 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
28 jan 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 18:25 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)
28 jan 19:10 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ *1 (Jongens-B <17)
28 jan 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
28 jan 20:45 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
29 jan 17:00 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
29 jan 17:45 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - DES H1 (Heren)
29 jan 18:30 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
4 maa 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas De Plas EG*1 (Gemengd-E <11)
4 maa 17:40 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - De Plas De Plas CJ*1 (Jongens-C <15)
4 maa 18:25 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)
4 maa 19:10 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)
4 maa 20:00 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
4 maa 20:45 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - AZC Da2 (Dames)
5 maa 16:00 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
5 maa 16:45 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
5 maa 17:30 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
5 maa 18:15 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
25 maa 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 18:25 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - GZC DONK Da3 (Dames)
25 maa 19:10 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)
25 maa 19:55 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)
25 maa 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
25 maa 21:30 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)
26 maa 16:00 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ*1 (Jongens-C <15)
26 maa 16:45 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)
26 maa 17:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
15 apr 16:55 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
15 apr 17:40 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
15 apr 18:25 [Concept]Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
15 apr 19:10 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
15 apr 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
15 apr 20:45 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
15 apr 21:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.