HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Helsdingen - Vianen ut

Naam Sportcentrum Helsdingen
Telefoon 0347-374545
Straat Westelijke Parallelweg 1
Postcode 4133 NH
Plaats Vianen ut
DatumTijdWedstrijd
3 okt 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)
3 okt 17:45 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 18:30 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
10 okt 17:00 De Albatros H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
10 okt 17:45 De Albatros H1 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
24 okt 17:00 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
24 okt 17:45 De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
31 okt 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:45 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
7 nov 17:00 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
7 nov 17:45 De Albatros H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
21 nov 17:00 De Albatros H1 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
28 nov 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:45 De Albatros H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
5 dec 17:45 De Albatros H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
12 dec 17:45 De Albatros H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
9 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:45 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:30 De Albatros H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)
16 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:45 De Albatros H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
23 jan 17:45 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
30 jan 17:00 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 17:45 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
6 feb 17:00 De Albatros H1 (Heren) - VZC H4 (Heren)
13 feb 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
13 feb 17:45 De Albatros H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
6 maa 17:00 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)
6 maa 17:45 De Albatros H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
6 maa 18:30 De Albatros H1 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
13 maa 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:45 De Albatros H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
20 maa 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 17:00 De Albatros H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
10 apr 17:00 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 18:30 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
17 apr 17:00 De Albatros H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
24 apr 17:00 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.