HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Helsdingen - Vianen ut

Naam Sportcentrum Helsdingen
Telefoon 0347-374545
Straat Westelijke Parallelweg 1
Postcode 4133 NH
Plaats Vianen ut
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:15 De Albatros H1 (Heren) - Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren) 8 - 4
23 apr 18:30 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 9 - 8
23 apr 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 15
2 apr 19:15 De Albatros H1 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 5 - 10
2 apr 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 2 - 10
2 apr 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
12 maa 20:00 De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 5 - 10
12 maa 19:15 De Albatros H2 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 4 - 2
12 maa 18:30 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 2 - 5
12 maa 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
5 feb 19:15 De Albatros H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 6 - 2
5 feb 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
20 nov 20:00 De Albatros H1 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 7
20 nov 19:15 De Albatros H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 3 - 10
20 nov 18:30 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 7 - 11
20 nov 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
6 nov 20:00 De Albatros H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 3 - 9
6 nov 19:15 De Albatros H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 2 - 5
6 nov 18:30 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 0 - 9
6 nov 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
9 okt 19:15 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 6
9 okt 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 2 - 7
9 okt 17:45 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 4 - 11
9 okt 17:00 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 5
25 sep 18:30 De Albatros H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 11
25 sep 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 6