HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Sniep - Waddinxveen

Naam De Sniep
Telefoon 0182-612570
Straat Sniepweg 13D
Postcode 2742 AR
Plaats Waddinxveen
DatumTijdWedstrijd
3 okt 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
3 okt 17:30 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
3 okt 18:15 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
3 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
3 okt 19:55 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
3 okt 21:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
10 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
10 okt 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
10 okt 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
10 okt 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
10 okt 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)
10 okt 20:20 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
10 okt 21:05 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
11 okt 16:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
11 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
11 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
24 okt 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
24 okt 17:30 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
24 okt 18:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)
24 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
24 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
24 okt 20:50 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
25 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
25 okt 17:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
31 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
31 okt 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
31 okt 19:35 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
31 okt 20:20 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
1 nov 16:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Plas H5 (Heren)
1 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)
7 nov 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)
7 nov 17:30 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 18:25 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)
7 nov 19:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
7 nov 20:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
7 nov 21:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
8 nov 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
8 nov 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
14 nov 16:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
14 nov 17:30 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
14 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
14 nov 19:20 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
14 nov 20:05 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)
14 nov 20:50 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
15 nov 16:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
15 nov 17:00 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
21 nov 17:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
21 nov 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
21 nov 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
21 nov 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
21 nov 20:35 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
22 nov 18:00 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
22 nov 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:30 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
28 nov 19:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
28 nov 19:45 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
28 nov 20:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
29 nov 16:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)
29 nov 17:00 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
5 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
5 dec 17:50 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
12 dec 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
12 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
12 dec 18:35 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
12 dec 19:30 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
9 jan 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG3 (Gemengd-E <11)
9 jan 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*2 (Gemengd-E <11)
9 jan 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:50 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
9 jan 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
9 jan 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
9 jan 21:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))
10 jan 16:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - AZL H1 (Heren)
10 jan 17:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZPV Barracuda H3 (Heren)
10 jan 17:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
10 jan 18:30 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - AZL H3 (Heren)
10 jan 19:15 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
16 jan 16:45 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
16 jan 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)
16 jan 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)
16 jan 19:35 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
16 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
16 jan 21:05 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)
17 jan 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
17 jan 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
17 jan 17:45 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
23 jan 17:15 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)
23 jan 18:00 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
23 jan 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
23 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
23 jan 21:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
30 jan 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
30 jan 18:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
30 jan 20:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
30 jan 20:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
30 jan 21:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
6 feb 16:45 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
6 feb 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
6 feb 18:15 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 19:05 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
6 feb 19:50 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
6 feb 20:50 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
7 feb 16:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
7 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
13 feb 16:45 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
13 feb 18:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
13 feb 19:40 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
13 feb 20:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
14 feb 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)
14 feb 17:00 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
6 maa 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
6 maa 17:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
6 maa 18:20 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 19:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
6 maa 20:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
7 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
7 maa 17:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
13 maa 16:45 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)
13 maa 17:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
13 maa 18:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren)
13 maa 19:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
13 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
14 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11)
14 maa 17:00 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)
14 maa 17:40 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 17:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
20 maa 18:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
20 maa 18:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
20 maa 20:00 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))
20 maa 21:05 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)
21 maa 17:00 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 17:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
27 maa 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)
27 maa 17:25 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17)
27 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)
27 maa 20:20 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
28 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
28 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
10 apr 17:15 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17)
10 apr 18:00 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
10 apr 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)
10 apr 20:35 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
11 apr 16:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
17 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 17:55 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 18:35 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)
17 apr 19:20 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
17 apr 20:05 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
17 apr 20:50 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
18 apr 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
18 apr 17:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
18 apr 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
18 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
24 apr 16:45 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)
24 apr 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)
24 apr 18:15 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 19:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
24 apr 20:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.