HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sterrenbad - Wassenaar

Naam Sterrenbad
Telefoon
Straat Generaal Winkelmanlaan 2
Postcode 2243 AZ
Plaats Wassenaar
DatumTijdWedstrijd
23 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
23 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
30 nov 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11)
30 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
30 nov 19:40 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)
30 nov 20:25 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
30 nov 21:10 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - BZC H1 (Heren (Bond))
7 dec 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)
7 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
14 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
14 dec 19:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)
14 dec 19:45 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
11 jan 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
1 feb 19:15 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
1 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
9 feb 17:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
9 feb 17:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
15 feb 19:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wave H1 (Heren (Bond))
29 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Plas H1 (Heren (Bond))
7 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)
14 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
14 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)
14 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
21 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
21 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
21 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)
21 maa 20:30 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
4 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)
4 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
18 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
18 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
18 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 20:15 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
9 nov 19:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - AZL H1 (Heren) 13 - 4
9 nov 18:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 12
2 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 17
2 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
25 okt 20:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) 5 - 9
19 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 16
19 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 12
19 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
12 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 11 - 11
12 okt 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 18
5 okt 20:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 11 - 8
5 okt 19:40 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 okt 18:55 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
5 okt 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
28 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 2 - 11
28 sep 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
28 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 11
21 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 13
21 sep 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 9
21 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 14
14 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
14 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 8 - 11