HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sterrenbad - Wassenaar

Naam Sterrenbad
Telefoon 070-5118888
Straat Generaal Winkelmanlaan 2
Postcode 2243 AZ
Plaats Wassenaar
DatumTijdWedstrijd
30 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)
30 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZL H1 (Heren)
6 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
6 nov 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
6 nov 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
13 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)
13 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)
20 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)
20 nov 19:00 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
20 nov 19:45 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
27 nov 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
27 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
11 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
11 dec 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)
18 dec 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
18 dec 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
15 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17)
15 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)
15 jan 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
15 jan 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
22 jan 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
22 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
29 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
29 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
29 jan 19:45 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
5 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15)
5 feb 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)
5 feb 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
5 feb 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
12 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
12 feb 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
12 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)
12 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)
12 maa 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
12 maa 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
19 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)
19 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17)
19 maa 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
26 maa 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
2 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
2 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
2 apr 19:45 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
9 apr 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)
9 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)
9 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
23 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17)
23 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15)
23 apr 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
23 apr 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
14 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
28 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))