HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Batensteinbad - Woerden

Naam Het Batensteinbad
Telefoon
Straat Van Helvoortlaan 40
Postcode 3443 AP
Plaats Woerden
DatumTijdWedstrijd
3 okt 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
3 okt 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
3 okt 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
3 okt 20:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
10 okt 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
10 okt 18:45 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
10 okt 19:30 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
10 okt 20:30 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
24 okt 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 18:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)
24 okt 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
24 okt 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
31 okt 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 18:40 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
31 okt 19:40 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
7 nov 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 18:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
7 nov 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)
7 nov 20:15 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
7 nov 21:15 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)
14 nov 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 18:45 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
14 nov 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
14 nov 20:15 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
21 nov 19:00 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
21 nov 19:45 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
21 nov 20:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)
28 nov 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
28 nov 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)
28 nov 20:10 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
28 nov 20:55 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
5 dec 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
5 dec 18:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
5 dec 19:30 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
5 dec 20:30 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
12 dec 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
12 dec 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
12 dec 20:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)
9 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
9 jan 18:45 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
9 jan 19:45 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
9 jan 20:30 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
16 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 18:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
16 jan 19:30 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
16 jan 20:25 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
16 jan 21:10 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
23 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 18:40 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 19:25 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 20:10 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
23 jan 20:55 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
30 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
30 jan 18:45 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
30 jan 19:45 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
30 jan 20:30 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
6 feb 18:00 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
6 feb 18:45 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
6 feb 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)
6 feb 21:00 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
13 feb 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)
13 feb 18:40 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15)
13 feb 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
13 feb 20:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)
6 maa 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
6 maa 18:40 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
6 maa 19:25 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
13 maa 18:00 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 18:45 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
13 maa 19:30 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
13 maa 20:15 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
20 maa 18:00 [Concept]ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:45 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
20 maa 19:30 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)
10 apr 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)
10 apr 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
10 apr 20:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
17 apr 18:00 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
17 apr 18:45 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
17 apr 19:30 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
17 apr 20:30 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
24 apr 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 18:40 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
24 apr 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.