HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Hoge Devel B.V. - Zwijndrecht

Naam De Hoge Devel B.V.
Telefoon
Straat Parklaan 5
Postcode 3335 LM
Plaats Zwijndrecht
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 mei 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 10
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
23 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 7 - 7
23 apr 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 15
19 apr 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
9 apr 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames) 5 - 10
9 apr 18:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 1
9 apr 17:45 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
9 apr 17:05 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 1
2 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 13 - 6
2 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 12 - 8
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 13
26 maa 19:25 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 7 - 2
26 maa 18:40 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 13 - 1
26 maa 17:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 5
26 maa 17:10 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
26 maa 16:30 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 3
19 maa 20:50 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 6 - 4
19 maa 20:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - BZC H3 (Heren) 8 - 4
19 maa 18:35 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 4 - 4
19 maa 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 16
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 3
19 maa 16:20 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 14 - 8
19 maa 15:40 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
15 maa 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
12 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 4 - 21
12 maa 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 6 - 7
12 maa 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 10
8 maa 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 5 - 8
5 feb 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 7 - 2
5 feb 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 11 - 6
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 4 - 7
5 feb 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
29 jan 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
27 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
27 nov 17:25 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 10 - 1
27 nov 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
20 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 3
20 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 6 - 10
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 17 - 0
13 nov 18:55 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
13 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 2 - 3
13 nov 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 24
13 nov 16:40 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 12 - 8
13 nov 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 4
6 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 4 - 14
6 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 8 - 10
30 okt 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 3 - 5
30 okt 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 2 - 4
30 okt 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 3
30 okt 16:40 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 okt 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
9 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 0 - 6
9 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - 13 - 5
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 17 - 0
9 okt 16:15 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 23 - 0
9 okt 13:00 ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) - ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) 0 - 0
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 8
2 okt 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
25 sep 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 6
25 sep 17:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 4 - 8
25 sep 16:25 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
18 sep 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 11
18 sep 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
18 sep 16:40 ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
18 sep 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 17