HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vrijburgbad Vlissingen - Vlissingen

Naam Vrijburgbad Vlissingen
Telefoon
Straat Sportweg 2
Postcode 4387 PM
Plaats Vlissingen
DatumTijdWedstrijd
7 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
7 dec 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
14 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)
14 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
14 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
1 jan 09:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
11 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)
11 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
11 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
11 jan 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)
18 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
1 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
1 feb 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
15 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
15 feb 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
15 feb 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
7 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
7 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
14 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
4 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
4 apr 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
4 apr 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 4 - 8
16 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 5
16 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 6
16 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 11
16 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 12
16 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
16 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 7
2 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
2 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 4
2 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 13 - 11
2 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
2 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
2 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 4
26 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
19 okt 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 9
19 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
19 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
5 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 10 - 9
5 okt 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 5 - 11
5 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 9 - 11
5 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 10
5 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
5 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
5 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
21 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
14 sep 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 7 - 6
14 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
14 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
14 sep 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 2