HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad t Hoogkoor - Boxmeer

Naam Zwembad t Hoogkoor
Telefoon 0485-573173
Straat Koorstraat 1
Postcode 5831 GH
Plaats Boxmeer
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
6 apr 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 13 - 6
6 apr 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Spio H1 (Heren) 6 - 12
6 apr 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 2 - 11
6 apr 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 5
30 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 9
23 maa 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Argo H2 (Heren) 11 - 5
23 maa 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - De Rog H3 (Heren) 10 - 7
23 maa 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames) 3 - 10
23 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
16 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 13
9 maa 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 5 - 5
9 maa 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 10 - 12
9 maa 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 1 - 6
9 feb 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Argo H1 (Heren) 7 - 8
9 feb 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 8 - 6
9 feb 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Argo Da2 (Dames) 3 - 4
9 feb 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
26 jan 17:00 BZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 7 - 14
19 jan 17:45 BZ&PC H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 9 - 7
19 jan 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
8 dec 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Spio H1 (Heren) 11 - 4
8 dec 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 7 - 12
8 dec 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames) 2 - 3
24 nov 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - De Rog H3 (Heren) 6 - 3
24 nov 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 11 - 18
24 nov 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 3 - 20
10 nov 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 6 - 0
10 nov 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Argo H2 (Heren) 13 - 11
10 nov 17:00 BZ&PC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 6 - 2
3 nov 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 18
27 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 11 - 5
27 okt 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 6 - 7
27 okt 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
6 okt 19:15 BZ&PC H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 9 - 7
6 okt 18:30 BZ&PC H2 (Heren) - Argo H1 (Heren) 3 - 10
6 okt 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
6 okt 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
29 sep 18:30 BZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 10 - 6
29 sep 17:45 BZ&PC Da1 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 2 - 8
29 sep 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 26
22 sep 18:00 BZ&PC H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 10 - 9