HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad de Wisselaar - Breda

Naam Zwembad de Wisselaar
Telefoon 076-5870952
Straat Terheijdenseweg 494
Postcode 4826 AB
Plaats Breda
DatumTijdWedstrijd
24 okt 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
24 okt 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
24 okt 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
24 okt 16:00 SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
24 okt 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
31 okt 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 15:45 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 15:45 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
14 nov 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
14 nov 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
14 nov 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
14 nov 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
21 nov 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 15:45 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
28 nov 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)
28 nov 14:15 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
28 nov 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
5 dec 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
5 dec 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
5 dec 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - PSV H5 (Heren)
5 dec 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
12 dec 14:15 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
12 dec 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
12 dec 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
9 jan 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
9 jan 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
16 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
23 jan 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
23 jan 15:00 SBC2000 Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
23 jan 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
23 jan 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
23 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
30 jan 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
6 feb 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
6 feb 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
6 feb 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
6 feb 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
6 feb 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
27 feb 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)
27 feb 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)
27 feb 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
27 feb 16:00 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
6 maa 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
6 maa 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
13 maa 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
13 maa 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
13 maa 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
13 maa 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
20 maa 14:15 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
20 maa 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 15:45 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
10 apr 14:15 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
10 apr 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
10 apr 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
10 apr 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
10 apr 20:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
17 apr 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 15:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
17 apr 15:45 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
24 apr 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
24 apr 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
24 apr 16:00 SBC2000 Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)