HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie LACO sportcentrum - Deurne

Naam LACO sportcentrum
Telefoon
Straat Molenstraat 50A
Postcode 5751 LE
Plaats Deurne
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
24 apr 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 6 - 5
24 apr 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 7 - 5
9 apr 20:45 DZT'62 H2 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 10 - 8
9 apr 20:00 DZT'62 H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 5 - 11
9 apr 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 14
3 apr 17:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 18 - 7
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 12 - 8
3 apr 16:00 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17) 22 - 5
27 maa 17:30 DZT'62 H2 (Heren) - RZ H1 (Heren) 11 - 10
27 maa 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 17
19 maa 21:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 12 - 4
19 maa 20:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 2 - 3
19 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 1
13 maa 19:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
13 maa 18:00 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 12 - 3
13 feb 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren) 11 - 4
13 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 5
6 feb 15:15 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 16
29 jan 20:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
21 nov 19:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 10
21 nov 18:00 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
21 nov 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 1
14 nov 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H2 (Heren) 17 - 2
14 nov 16:45 DZT'62 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 13 - 2
14 nov 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
7 nov 18:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
7 nov 17:30 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 1
31 okt 18:50 DZT'62 H2 (Heren) - Argo H1 (Heren) 8 - 6
31 okt 18:05 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H1 (Heren) 10 - 12
31 okt 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
10 okt 19:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
10 okt 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 10
10 okt 17:45 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
10 okt 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
3 okt 18:15 DZT'62 H3 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 11
3 okt 17:30 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
26 sep 18:30 DZT'62 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 14 - 4
26 sep 17:45 DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
26 sep 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
19 sep 18:15 DZT'62 H2 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 4 - 14
19 sep 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 2 - 6
19 sep 16:45 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 2
19 sep 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 0