HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Wiemel - Deurne

Naam Zwembad De Wiemel
Telefoon
Straat Molenstraat 50A
Postcode 5751 LE
Plaats Deurne
DatumTijdWedstrijd
17 jan 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
17 jan 17:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
17 jan 18:30 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))
17 jan 19:30 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)
23 jan 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 20:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
23 jan 21:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
31 jan 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
31 jan 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
31 jan 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
7 feb 16:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
7 feb 17:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
7 feb 18:00 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
28 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
28 feb 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
28 feb 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
28 feb 19:15 DZT'62 H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)
7 maa 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
7 maa 19:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 15:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 16:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
14 maa 17:20 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
14 maa 18:20 DZT'62 H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
21 maa 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:45 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
28 maa 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
28 maa 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
11 apr 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
11 apr 15:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
11 apr 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
11 apr 18:05 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)
18 apr 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 18:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)
18 apr 19:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
18 apr 19:45 DZT'62 H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
25 apr 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
25 apr 17:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)