HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vennen - Dongen

Naam De Vennen
Telefoon 0162-312299
Straat Deken Batenburgstraat 2
Postcode 5104 CR
Plaats Dongen
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 17:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
30 apr 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
23 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 5
23 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 14
9 apr 17:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 3 - 11
9 apr 16:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 4 - 16
2 apr 19:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 10 - 5
2 apr 18:10 De Vennen H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren) 6 - 14
2 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) 10 - 1
2 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 26
19 maa 19:10 De Vennen H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 13 - 6
19 maa 18:20 De Vennen H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 6 - 13
19 maa 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 2 - 24
19 maa 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 16 - 1
12 maa 20:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 14 - 7
12 maa 19:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 20 - 12
12 maa 17:20 De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren) 16 - 0
12 maa 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
5 feb 20:10 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 15 - 3
5 feb 18:20 De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 6 - 7
5 feb 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 2 - 9
5 feb 16:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
29 jan 20:30 De Vennen H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 13 - 6
27 nov 17:30 De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 6 - 14
27 nov 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 7
20 nov 18:40 De Vennen H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren) 7 - 3
20 nov 17:40 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 6 - 14
20 nov 16:50 De Vennen H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 12
13 nov 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 10
6 nov 20:20 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) 3 - 7
6 nov 19:30 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 16 - 0
6 nov 18:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
6 nov 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 11
6 nov 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
23 okt 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
9 okt 21:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 18 - 2
9 okt 18:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 okt 18:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 1 - 8
9 okt 17:10 De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 13 - 3
9 okt 16:20 De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren) 18 - 2
9 okt 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
25 sep 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 27
18 sep 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 12 - 9
18 sep 17:40 De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 8 - 10
18 sep 16:00 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24