HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Ir. Ottenbad - Eindhoven

Naam Ir. Ottenbad
Telefoon 040-2388800
Straat Vijfkamplaan 12
Postcode 5624 EB
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 jan 17:00 Aegir H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 9 - 3
14 dec 17:55 Aegir H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 15 - 9
14 dec 17:10 Aegir H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 4 - 11
14 dec 16:30 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 9
14 dec 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
7 dec 18:05 Aegir H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 14 - 6
7 dec 17:15 Aegir H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 9 - 6
7 dec 16:30 Aegir H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 5 - 7
7 dec 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
30 nov 17:00 Aegir H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 19 - 3
16 nov 17:55 Aegir H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 12 - 9
16 nov 17:10 Aegir H2 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 7 - 8
16 nov 16:30 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
16 nov 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
9 nov 16:40 Aegir H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 10 - 5
9 nov 16:00 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 6
2 nov 17:15 Aegir H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 16 - 8
2 nov 16:30 Aegir H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) 9 - 12
26 okt 16:40 Aegir H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 13 - 3
26 okt 16:00 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
19 okt 17:45 Aegir H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 4
19 okt 17:00 Aegir H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 6 - 7
12 okt 17:15 Aegir H1 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 14 - 4
12 okt 16:30 Aegir H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 13 - 12
12 okt 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
28 sep 17:10 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 11
28 sep 16:30 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
28 sep 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 19 - 1
14 sep 17:00 Aegir H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 8 - 2