HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Recreatiebad De Wissen - Helmond

Naam Recreatiebad De Wissen
Telefoon 0492-536501
Straat Keizerin Marialaan 1
Postcode 5702 NR
Plaats Helmond
DatumTijdWedstrijd
17 nov 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)
17 nov 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
17 nov 18:00 Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
17 nov 19:00 Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
17 nov 19:45 Lutra H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
17 nov 20:45 Lutra H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
17 nov 21:30 Thalassa H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
24 nov 16:30 Thalassa H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
24 nov 17:15 Thalassa H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
24 nov 18:00 De Punderman Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
24 nov 18:45 De Punderman H1 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
1 dec 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
1 dec 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
1 dec 18:00 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
1 dec 19:00 Lutra Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
1 dec 19:45 Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
8 dec 16:30 De Punderman Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
8 dec 17:15 Thalassa H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)
8 dec 18:00 Thalassa H1 (Heren) - De Rog H3 (Heren)
19 jan 16:30 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
19 jan 17:15 De Punderman Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
19 jan 18:00 Thalassa H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
26 jan 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)
26 jan 17:15 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
26 jan 18:15 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
26 jan 19:00 Lutra H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren)
26 jan 20:00 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
2 feb 16:30 De Punderman H1 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
2 feb 17:15 Thalassa H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
2 feb 18:00 Thalassa H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
9 feb 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 18:00 Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
9 feb 19:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
9 feb 19:45 Lutra H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
9 feb 20:45 Lutra H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)
23 feb 16:30 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)
23 feb 17:15 Thalassa H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)
23 feb 18:00 De Punderman Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)
9 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
9 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
9 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
9 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
16 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
16 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
16 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
16 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
16 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
16 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
16 maa 21:30 Thalassa H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
23 maa 16:30 De Punderman Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
23 maa 17:15 De Punderman H1 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
23 maa 18:00 Thalassa H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
30 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
30 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
30 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
30 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
30 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)
6 apr 16:30 De Punderman H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)
6 apr 17:15 De Punderman Da1 (Dames) - Aegir Da1 (Dames)
6 apr 18:00 Thalassa H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
6 apr 18:45 Thalassa H1 (Heren) - Argo H2 (Heren)
13 apr 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)
13 apr 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)
13 apr 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
13 apr 19:00 Lutra H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
13 apr 20:00 Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 18:00 De Punderman H1 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 6 - 10
10 nov 17:15 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 3 - 13
10 nov 16:30 Thalassa H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren) 10 - 5
3 nov 18:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 7 - 9
3 nov 17:15 Thalassa H1 (Heren) - Argo H1 (Heren) 5 - 6
3 nov 16:30 De Punderman H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 10 - 7
27 okt 19:00 Lutra H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren) 8 - 13
27 okt 18:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 3 - 6
27 okt 17:15 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 5 - 4
27 okt 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 2
13 okt 18:45 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 13 - 11
13 okt 18:00 Thalassa H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 16 - 4
13 okt 17:15 De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 3 - 4
13 okt 16:30 De Punderman H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 8 - 20
6 okt 20:45 Lutra H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 4 - 5
6 okt 19:45 Lutra H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 5 - 13
6 okt 19:00 Lutra Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 1 - 6
6 okt 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 7 - 7
6 okt 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 19
6 okt 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
29 sep 18:45 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 8 - 3
29 sep 18:00 Thalassa H1 (Heren) - Spio H1 (Heren) 6 - 5
29 sep 17:15 De Punderman Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 3 - 3
29 sep 16:30 De Punderman H1 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 8 - 4
22 sep 20:45 Lutra H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 4 - 3
22 sep 19:45 Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 3 - 8
22 sep 19:00 Lutra Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 2 - 3
22 sep 18:00 Lutra Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 6 - 1
22 sep 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 2
22 sep 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 34