HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Recreatiebad De Wissen - Helmond

Naam Recreatiebad De Wissen
Telefoon 0492-536501
Straat Keizerin Marialaan 1
Postcode 5702 NR
Plaats Helmond
DatumTijdWedstrijd
28 sep 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
28 sep 17:00 Lutra H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
5 okt 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
5 okt 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
5 okt 17:45 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
5 okt 18:45 Lutra H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
5 okt 19:45 Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
12 okt 16:15 Thalassa H1 (Heren) - Spio H1 (Heren)
12 okt 17:00 Thalassa H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
12 okt 17:45 De Punderman Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
19 okt 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)
19 okt 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
19 okt 17:45 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
19 okt 18:30 Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
19 okt 19:30 Lutra H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)
19 okt 20:15 Lutra H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
26 okt 16:15 De Punderman Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
26 okt 17:00 Thalassa H1 (Heren) - HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren)
26 okt 17:45 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
2 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
2 nov 17:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
2 nov 17:45 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
9 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)
9 nov 17:45 Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
9 nov 18:45 Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
9 nov 19:45 Thalassa H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
16 nov 16:15 Lutra Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
16 nov 17:00 De Punderman H1 (Heren) - DBD H4 (Heren)
16 nov 17:45 Thalassa H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)
23 nov 16:15 Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
23 nov 17:00 De Punderman Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
23 nov 17:45 De Punderman H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
23 nov 18:30 Thalassa H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
23 nov 19:15 Thalassa H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
30 nov 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
30 nov 18:30 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
30 nov 19:30 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
30 nov 20:30 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
30 nov 21:15 De Punderman H1 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
7 dec 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
7 dec 17:00 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
7 dec 17:45 Thalassa H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
7 dec 18:30 Thalassa H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
14 dec 16:15 De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
14 dec 17:00 Thalassa H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
14 dec 17:45 Lutra Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
14 dec 18:30 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
11 jan 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 17:00 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
11 jan 18:00 Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
11 jan 19:00 Thalassa H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
11 jan 19:45 De Punderman H1 (Heren) - DBD H4 (Heren)
18 jan 16:15 De Punderman Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)
18 jan 17:00 De Punderman H1 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
25 jan 16:15 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
25 jan 17:00 Thalassa H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
25 jan 17:45 Thalassa H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
25 jan 18:30 De Punderman Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
1 feb 16:15 De Punderman H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
1 feb 17:00 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
1 feb 18:00 Lutra H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
1 feb 19:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
8 feb 16:15 Thalassa H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
8 feb 17:00 Thalassa H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
8 feb 17:45 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
8 feb 18:30 De Punderman H1 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
15 feb 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:00 Lutra Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
15 feb 18:00 Lutra Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
15 feb 18:45 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
29 feb 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 17:00 Lutra Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
29 feb 18:00 Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
29 feb 19:00 Lutra H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
29 feb 19:45 Thalassa H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)
29 feb 20:30 Thalassa H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
7 maa 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
7 maa 17:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
21 maa 16:15 Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
21 maa 17:15 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
21 maa 18:00 Lutra H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
21 maa 19:00 De Punderman Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
4 apr 16:15 Lutra Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)
4 apr 17:00 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
4 apr 17:45 Thalassa H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
18 apr 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:45 Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
18 apr 18:45 Lutra H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)