HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Golfbad Oss - Oss

Naam Golfbad Oss
Telefoon
Straat Euterpelaan 1
Postcode 5344 CA
Plaats Oss
DatumTijdWedstrijd
24 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
24 okt 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
24 okt 19:55 Arethusa H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)
31 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 17:45 Arethusa Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
31 okt 18:30 Arethusa H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
31 okt 19:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
31 okt 20:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
31 okt 21:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
7 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
7 nov 19:15 Arethusa H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
7 nov 20:00 Arethusa H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
14 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
14 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
14 nov 19:25 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
14 nov 20:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
14 nov 21:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
21 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:25 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
28 nov 19:10 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))
28 nov 20:05 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
28 nov 21:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
12 dec 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
12 dec 18:40 Arethusa H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)
12 dec 19:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
12 dec 20:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
12 dec 21:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
19 dec 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
19 dec 17:45 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
19 dec 18:30 Arethusa H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
1 jan 00:00 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
9 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:30 Arethusa H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
16 jan 17:15 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
16 jan 18:00 Arethusa H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
23 jan 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 18:25 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
23 jan 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
23 jan 20:10 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))
23 jan 21:05 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
30 jan 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 17:45 Arethusa Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
30 jan 18:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
30 jan 19:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))
30 jan 20:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
6 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
6 feb 19:55 Arethusa H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
20 feb 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
20 feb 18:00 Arethusa H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)
20 feb 18:45 Arethusa H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)
20 feb 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
27 feb 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
27 feb 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
27 feb 19:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))
27 feb 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
6 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
6 maa 18:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 19:00 Arethusa H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
13 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
13 maa 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
13 maa 19:40 Arethusa Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
13 maa 20:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
20 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
20 maa 19:15 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
20 maa 20:00 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
27 maa 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
10 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 18:25 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
10 apr 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
10 apr 19:55 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
10 apr 20:50 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
17 apr 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
17 apr 19:15 Arethusa H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
24 apr 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
24 apr 18:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
24 apr 19:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
24 apr 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)