HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Stok - Roosendaal

Naam Zwembad De Stok
Telefoon 0165-534726
Straat De Stok 1
Postcode 4703 SZ
Plaats Roosendaal
DatumTijdWedstrijd
9 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:45 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
9 jan 19:30 Hieronymus H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
23 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 18:40 Hieronymus H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
6 feb 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
6 feb 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
6 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 19:55 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
6 maa 20:40 Hieronymus H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
20 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
27 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 19:10 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
27 maa 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)
17 apr 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)