HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Combibad Kwekkelstijn - Rosmalen

Naam Combibad Kwekkelstijn
Telefoon
Straat Sportlaan 16
Postcode 5242 GP
Plaats Rosmalen
DatumTijdWedstrijd
24 okt 17:30 De Treffers Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
24 okt 18:30 De Treffers Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
24 okt 19:30 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
24 okt 20:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
24 okt 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
31 okt 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 16:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
31 okt 19:15 De Treffers H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
31 okt 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
7 nov 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
7 nov 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
7 nov 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
14 nov 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
14 nov 20:30 De Treffers H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
21 nov 18:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
21 nov 19:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
21 nov 20:30 De Treffers Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
21 nov 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
28 nov 17:15 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
28 nov 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 19:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 19:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 20:30 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 21:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
6 dec 16:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
6 dec 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
6 dec 18:00 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
6 dec 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
12 dec 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
12 dec 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
19 dec 19:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
9 jan 16:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
9 jan 17:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
9 jan 20:30 De Treffers Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
9 jan 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
10 jan 17:00 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
16 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:45 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
16 jan 19:45 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
16 jan 20:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
17 jan 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
17 jan 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
23 jan 18:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 19:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
30 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 19:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 20:30 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
30 jan 21:30 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
6 feb 17:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 17:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
6 feb 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
6 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
6 feb 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
20 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
27 feb 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
27 feb 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
27 feb 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 18:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
6 maa 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
6 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
6 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
13 maa 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
13 maa 19:20 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 20:15 De Treffers Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
13 maa 21:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 17:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
20 maa 18:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 19:15 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
20 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
20 maa 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
10 apr 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
17 apr 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
17 apr 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
17 apr 18:55 De Treffers H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)
17 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
17 apr 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
24 apr 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
24 apr 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)
1 mei 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))