HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Molenheide - Schijndel

Naam Zwembad Molenheide
Telefoon 073-5492337
Straat Avantilaan 1
Postcode 5482 RE
Plaats Schijndel
DatumTijdWedstrijd
8 dec 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
8 dec 17:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
8 dec 17:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)
15 dec 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
15 dec 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
11 jan 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
11 jan 19:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
11 jan 20:45 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
26 jan 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
2 feb 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
2 feb 17:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
2 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)
9 feb 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
9 feb 17:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
16 feb 16:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
16 feb 17:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
16 feb 18:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
1 maa 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)
8 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
8 maa 17:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)
22 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
22 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
5 apr 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
5 apr 17:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
5 apr 17:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
19 apr 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
19 apr 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
1 mei 00:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 9
1 dec 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 16 - 8
17 nov 18:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) 11 - 12
17 nov 17:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 5 - 8
17 nov 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 3 - 7
10 nov 17:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) 12 - 2
10 nov 16:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 9 - 6
3 nov 21:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 8 - 4
3 nov 20:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 9 - 8
3 nov 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 7 - 7
27 okt 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 7 - 3
27 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 10
20 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 10 - 5
20 okt 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 9 - 4
20 okt 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 5 - 8
13 okt 18:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) 8 - 7
6 okt 20:30 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 4 - 11
6 okt 19:30 SWNZ (SG) H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 7 - 9
6 okt 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 13
29 sep 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 3 - 10
29 sep 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 12 - 6
14 sep 20:45 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 10 - 7
14 sep 19:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 8 - 15
14 sep 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 6 - 5