HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Molenheide - Schijndel

Naam Zwembad Molenheide
Telefoon 073-5492337
Straat Avantilaan 1
Postcode 5482 RE
Plaats Schijndel
DatumTijdWedstrijd
17 nov 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)
17 nov 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Argo Da2 (Dames)
17 nov 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
24 nov 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
24 nov 19:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
1 dec 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)
1 dec 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
1 dec 19:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
1 dec 20:30 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
9 dec 18:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
9 dec 19:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
19 jan 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
19 jan 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - TRB-RES Da3 (Dames)
19 jan 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
26 jan 18:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
26 jan 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
26 jan 19:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
2 feb 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)
2 feb 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
2 feb 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
2 feb 20:30 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)
9 feb 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
9 feb 19:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
23 feb 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)
23 feb 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
23 feb 19:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
10 maa 16:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
10 maa 16:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
10 maa 17:30 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
17 maa 18:15 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
17 maa 19:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
23 maa 18:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
23 maa 19:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)
30 maa 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
30 maa 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
30 maa 19:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
6 apr 18:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
6 apr 19:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
14 apr 16:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
14 apr 16:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
14 apr 17:30 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)