HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zeesterbad - Uden

Naam Zeesterbad
Telefoon
Straat Hockeyweg 6
Postcode 5405 NC
Plaats Uden
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 14:40 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
26 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
26 okt 14:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 24 - 2
20 okt 17:30 SRS-Uden 3 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien) 7 - 3
20 okt 17:10 Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien) - SVG 1 (Waterbasketbal toernooien) 5 - 1
20 okt 16:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien) 4 - 7
20 okt 16:30 SRS-Uden 3 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien) 8 - 2
20 okt 16:10 Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien) 10 - 4
20 okt 15:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SVG 1 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 12
20 okt 15:30 SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 3 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 5
20 okt 15:10 Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 2
20 okt 14:50 SVG 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien) 10 - 5
20 okt 14:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 3 (Waterbasketbal toernooien) 2 - 8
20 okt 14:10 Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien) 5 - 3
20 okt 13:50 SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien) 5 - 3
20 okt 13:30 SVG 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 3 (Waterbasketbal toernooien) 9 - 2
20 okt 13:10 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien) 5 - 9
20 okt 12:50 SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien) 7 - 3
20 okt 12:30 SVG 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien) 10 - 3
19 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
5 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 12
5 okt 14:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 6
28 sep 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
14 sep 14:40 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7