HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Den Ekkerman - Veldhoven

Naam Zwembad Den Ekkerman
Telefoon 040-2535250
Straat Wal 152
Postcode 5501 HP
Plaats Veldhoven
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
3 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 16:45 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 18:15 VZV Njord Da3 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
3 okt 19:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
3 okt 20:00 VZV Njord Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
10 okt 15:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
10 okt 16:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
10 okt 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
10 okt 18:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
10 okt 19:35 VZV Njord Da3 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
11 okt 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
17 okt 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
24 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
24 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)
24 okt 16:45 VZV Njord Da3 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
24 okt 17:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
24 okt 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))
31 okt 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
31 okt 17:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 18:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
31 okt 19:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
1 nov 16:15 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
1 nov 17:00 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 nov 16:20 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - ZVDO'74 BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 17:05 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
7 nov 18:00 VZV Njord Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
7 nov 18:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
8 nov 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 nov 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
8 nov 18:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
14 nov 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 16:00 VZV Njord Da3 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
14 nov 16:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))
21 nov 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 nov 17:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
21 nov 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
22 nov 16:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
22 nov 17:15 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 nov 15:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
28 nov 17:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:05 VZV Njord Da3 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
28 nov 19:55 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
5 dec 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
5 dec 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
5 dec 16:45 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)
5 dec 17:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
5 dec 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
5 dec 19:20 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 16:45 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
12 dec 17:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
12 dec 18:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))
13 dec 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
13 dec 17:25 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
9 jan 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
9 jan 18:45 VZV Njord Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
9 jan 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
9 jan 20:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
10 jan 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 jan 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 16:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
16 jan 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 16:00 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
23 jan 16:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
23 jan 17:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
24 jan 16:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
24 jan 17:10 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
24 jan 18:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
30 jan 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 18:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 19:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
6 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
6 feb 17:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 18:45 VZV Njord Da3 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
6 feb 19:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))
6 feb 20:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
7 feb 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
27 feb 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-D <13)
27 feb 16:00 VZV Njord Da3 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
27 feb 16:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
27 feb 17:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 18:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
28 feb 16:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
28 feb 17:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 16:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 18:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 19:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
6 maa 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
13 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
13 maa 16:15 VZV Njord Da3 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
13 maa 17:00 VZV Njord Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
13 maa 17:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
14 maa 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 17:25 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
20 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
20 maa 17:15 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 18:00 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 19:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
20 maa 20:05 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
27 maa 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 16:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
10 apr 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 16:45 VZV Njord Da3 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
10 apr 17:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
10 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))
17 apr 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 17:00 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
17 apr 18:00 VZV Njord Da3 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
17 apr 18:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
24 apr 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 16:00 VZV Njord Da3 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
24 apr 16:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
1 mei 15:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.