HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Olympia - Waalwijk

Naam Zwembad Olympia
Telefoon
Straat Drunenseweg 11
Postcode 5143 NE
Plaats Waalwijk
DatumTijdWedstrijd
14 dec 16:00 AquAmigos Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)
14 dec 16:45 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
14 dec 17:30 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
14 dec 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
14 dec 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
14 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
11 jan 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 16:40 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 17:20 AquAmigos H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
11 jan 18:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 16:45 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)
25 jan 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
25 jan 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
25 jan 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
25 jan 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
1 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 16:40 AquAmigos H4 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)
1 feb 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
1 feb 18:50 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
8 feb 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
8 feb 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
8 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
8 feb 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
15 feb 18:10 AquAmigos H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
15 feb 18:55 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 19:35 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 20:20 AquAmigos H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
29 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
29 feb 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 17:25 AquAmigos H2 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
29 feb 18:10 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)
29 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
29 feb 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
29 feb 21:05 AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
7 maa 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
7 maa 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:30 AquAmigos H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)
21 maa 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 17:25 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
4 apr 16:05 AquAmigos H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
4 apr 16:50 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:30 AquAmigos Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
4 apr 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
4 apr 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
4 apr 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
18 apr 17:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)
18 apr 18:25 AquAmigos H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:05 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 6 - 9
7 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
7 dec 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 17 - 9
7 dec 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 3
7 dec 17:30 AquAmigos H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 7 - 14
7 dec 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 2 - 5
7 dec 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
30 nov 17:25 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 20 - 5
30 nov 16:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 3
30 nov 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
16 nov 21:05 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 10 - 9
16 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 4 - 9
16 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 24 - 0
16 nov 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 4 - 9
16 nov 17:30 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
16 nov 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 5 - 3
16 nov 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
9 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
9 nov 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 9 - 7
9 nov 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 9 - 6
9 nov 17:25 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
9 nov 16:40 AquAmigos Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 3 - 2
9 nov 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
2 nov 19:10 AquAmigos H3 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 14 - 6
2 nov 18:25 AquAmigos H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 5 - 11
2 nov 17:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
27 okt 18:55 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
27 okt 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 9 - 2
26 okt 21:05 AquAmigos Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 3 - 8
26 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
26 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 7
19 okt 18:50 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 0
19 okt 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 12 - 5
19 okt 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 6
19 okt 16:40 AquAmigos H4 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 9 - 8
19 okt 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 18
12 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 6 - 7
12 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 14 - 1
12 okt 18:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
12 okt 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 7 - 6
5 okt 18:55 AquAmigos H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) 2 - 17
5 okt 18:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
5 okt 17:30 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
5 okt 16:45 AquAmigos H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 9 - 4
5 okt 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 15
28 sep 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
28 sep 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 4
28 sep 18:15 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 11 - 7
28 sep 17:30 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
28 sep 16:45 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 7 - 7
28 sep 16:00 AquAmigos Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 3 - 7
14 sep 18:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
14 sep 17:25 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
14 sep 16:40 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 21 - 4
14 sep 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10