HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Berkel - Horst

Naam Zwembad De Berkel
Telefoon 077-3999645
Straat Kranestraat 14
Postcode 5961 GZ
Plaats Horst
DatumTijdWedstrijd
24 nov 18:30 HZPC Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
24 nov 19:15 HZPC H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)
24 nov 20:00 HZPC H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
1 dec 18:00 HZPC Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
1 dec 18:45 HZPC H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
1 dec 19:30 HZPC H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
26 jan 18:00 HZPC H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
26 jan 19:00 HZPC H2 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)
26 jan 20:00 HZPC H3 (Heren) - Argo H1 (Heren)
9 feb 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
9 feb 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
9 feb 18:40 HZPC Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
9 feb 19:25 HZPC H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
9 feb 20:10 HZPC H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)
9 feb 21:10 HZPC H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
2 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)
9 maa 18:00 HZPC Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
9 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - DBD H2 (Heren)
9 maa 19:45 HZPC H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)
9 maa 20:35 HZPC H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)
23 maa 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
23 maa 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
23 maa 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
23 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)
23 maa 19:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
23 maa 20:30 HZPC H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
30 maa 19:00 HZPC H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
13 apr 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15)
13 apr 17:45 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
13 apr 18:30 HZPC H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)
13 apr 19:30 HZPC H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 20:15 HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 15 - 5
10 nov 19:15 HZPC H2 (Heren) - De Treffers H2 (Heren) 5 - 6
10 nov 18:30 HZPC H3 (Heren) - De Rog H3 (Heren) 7 - 7
10 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 4 - 5
10 nov 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
27 okt 21:05 HZPC H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 17 - 6
27 okt 20:05 HZPC H2 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren) 9 - 15
27 okt 19:15 HZPC H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 9 - 5
27 okt 18:30 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 5 - 2
27 okt 17:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
27 okt 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
20 okt 18:35 HZPC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 3 - 10
6 okt 20:30 HZPC H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 6 - 7
6 okt 19:30 HZPC H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 5 - 3
6 okt 18:40 HZPC H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 7 - 7
6 okt 17:55 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 7 - 1
22 sep 21:10 HZPC H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 11 - 2
22 sep 20:25 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 7 - 4
22 sep 19:25 HZPC H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 27 - 1
22 sep 18:40 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 7 - 8
22 sep 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 4
22 sep 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 0
22 sep 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4