HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Berkel - Horst

Naam Zwembad De Berkel
Telefoon 077-3999645
Straat Kranestraat 14
Postcode 5961 GZ
Plaats Horst
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:15 HZPC H3 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 3 - 8
7 maa 19:15 HZPC H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 10 - 8
7 maa 18:30 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 4 - 4
15 feb 20:15 HZPC H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 9 - 6
15 feb 19:30 HZPC Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 13 - 0
15 feb 18:45 HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 5 - 6
15 feb 18:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 12
1 feb 20:15 HZPC H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 7 - 14
1 feb 19:30 HZPC H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 7 - 10
1 feb 18:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 6 - 5
1 feb 18:00 HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 3 - 17
25 jan 19:10 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 16 - 0
14 dec 20:35 HZPC H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 7 - 2
14 dec 19:35 HZPC H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 10 - 8
14 dec 18:45 HZPC H3 (Heren) - Argo H1 (Heren) 8 - 10
14 dec 18:00 HZPC Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 6 - 2
7 dec 21:00 HZPC H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 14 - 10
7 dec 20:15 HZPC H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren) 5 - 16
7 dec 19:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 9 - 11
7 dec 18:30 HZPC Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 4 - 3
7 dec 17:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
7 dec 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
16 nov 21:00 HZPC H3 (Heren) - Spio H1 (Heren) 4 - 8
16 nov 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 9 - 10
16 nov 19:00 HZPC H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 19 - 4
16 nov 18:15 HZPC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 2 - 5
16 nov 17:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
2 nov 20:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 13 - 9
2 nov 20:00 HZPC H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 3 - 12
2 nov 19:00 HZPC H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 9 - 7
2 nov 18:15 HZPC Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 7 - 0
2 nov 17:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
19 okt 20:45 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) 10 - 5
19 okt 19:45 HZPC H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 10 - 8
19 okt 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 7 - 5
19 okt 18:00 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 2 - 2
12 okt 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 3
12 okt 19:15 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
5 okt 20:00 HZPC H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 4 - 9
5 okt 19:15 HZPC Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 8 - 3
5 okt 18:30 HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 5 - 11
28 sep 21:00 HZPC H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 15 - 12
28 sep 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 14
28 sep 19:15 HZPC H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 12 - 8
28 sep 18:30 HZPC Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 6 - 5
28 sep 17:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 10
28 sep 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 9