HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Combibad De Nieuwe Hateboer - Sittard

Naam Combibad De Nieuwe Hateboer
Telefoon
Straat Sportcentrumlaan 9
Postcode 6136 KX
Plaats Sittard
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
23 apr 19:05 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 14 - 6
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
23 apr 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) 7 - 7
23 apr 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren) 0 - 6
2 apr 18:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
2 apr 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 2 - 4
2 apr 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 14 - 10
2 apr 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 10 - 4
19 maa 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 10 - 9
19 maa 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames) 12 - 6
19 maa 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - Spio H1 (Heren) 4 - 9
12 maa 19:20 Hellas-Glana H2 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 1 - 6
19 feb 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
5 feb 19:20 Hellas-Glana H2 (Heren) - Spio H2 (Heren) 4 - 2
5 feb 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 5 - 21
29 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
29 jan 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 11 - 5
20 nov 18:20 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 11 - 3
20 nov 17:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
20 nov 16:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) 11 - 6
6 nov 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:15 Hellas-Glana H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren) 1 - 8
6 nov 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 15 - 13
6 nov 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 8 - 5
16 okt 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 11 - 4
9 okt 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 1 - 13