HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De IJzeren Man - Weert

Naam De IJzeren Man
Telefoon 0495-532894
Straat Geurtsvenweg 1
Postcode 6006 SN
Plaats Weert
DatumTijdWedstrijd
31 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
7 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
7 nov 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
14 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
14 nov 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
21 nov 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
28 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
12 dec 17:45 De Rog Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
12 dec 18:40 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)
19 dec 17:45 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
19 dec 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
9 jan 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
16 jan 17:25 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 18:10 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
16 jan 18:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
16 jan 19:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
16 jan 20:55 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
23 jan 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
23 jan 18:45 De Rog Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
30 jan 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 19:20 De Rog H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
13 feb 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
13 feb 18:45 De Rog Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
13 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
20 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 17:45 De Rog Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
27 maa 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
3 apr 17:45 De Rog Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
3 apr 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
10 apr 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
29 mei 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))