HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Boerhaavebad - Haarlem

Naam Boerhaavebad
Telefoon
Straat Kadijklaan 1
Postcode 2035 LD
Plaats Haarlem
DatumTijdWedstrijd
29 jan 18:45 DWT Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
29 jan 19:45 DWT H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
5 feb 18:40 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 19:20 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 20:00 DWT Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
5 feb 20:45 DWT Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
5 feb 21:45 DWT H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
12 feb 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13)
12 feb 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 20:10 DWT H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)
12 feb 20:55 DWT H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
12 feb 21:40 DWT H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
19 feb 18:45 DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
19 feb 19:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
12 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
12 maa 20:10 DWT Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
12 maa 20:55 DWT Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
12 maa 21:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
19 maa 18:45 DWT Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
19 maa 19:45 DWT H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
26 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 20:05 DWT H5 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
26 maa 20:50 DWT H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
26 maa 21:35 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
2 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
2 apr 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 20:05 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 20:50 DWT Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
2 apr 21:50 DWT H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
9 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
9 apr 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
9 apr 20:15 DWT H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
9 apr 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
23 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
23 apr 19:25 DWT H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
23 apr 20:10 DWT H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
23 apr 20:55 DWT H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
23 apr 21:40 DWT H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
30 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
30 apr 19:25 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
30 apr 20:10 DWT H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
30 apr 20:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 DWT Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 2 - 11
27 nov 18:45 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 5
21 nov 17:10 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
21 nov 16:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
20 nov 21:15 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
20 nov 20:15 DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 4 - 9
20 nov 19:30 DWT H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 4 - 6
20 nov 18:45 DWT Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 2 - 2
13 nov 21:55 DWT H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 9
13 nov 21:10 DWT H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 7 - 22
13 nov 20:10 DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 10 - 20
13 nov 19:25 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
6 nov 21:50 DWT H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
6 nov 20:50 DWT Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 14 - 1
6 nov 20:05 DWT Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 5 - 6
6 nov 19:20 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 20 - 6
6 nov 18:40 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
30 okt 21:55 DWT H5 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren) 8 - 5
30 okt 21:10 DWT H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 18 - 7
30 okt 20:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 11 - 8
30 okt 19:25 DWT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 5 - 14
30 okt 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 0
9 okt 21:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
9 okt 20:10 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 2 - 0
9 okt 19:25 DWT Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 5 - 3
9 okt 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
2 okt 21:40 DWT H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 5 - 13
2 okt 20:55 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 6 - 6
2 okt 20:10 DWT H5 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 5 - 5
2 okt 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 16
2 okt 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 14
25 sep 21:40 DWT H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 14 - 1
25 sep 20:55 DWT H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 7 - 10
25 sep 20:10 DWT H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 4 - 8
25 sep 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 11
25 sep 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 11
18 sep 19:25 DWT Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 6 - 9
18 sep 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 1